Končí Mareš na Evropě 2? A co všechno je pravda z jeho role v seriálu? Máme exkluzivní rozhovor!

Leoš Mareš se v úterý objevil spolu se svou životní láskou Petrou Faltýnovou v seriálu Svatby v Benátkách, kde si zahráli sami sebe v celkem rálné situaci. Leoš Petry třeba ptal, proč se vlastně rozešli. Leoš nám ale teď prozradil, co je v seriálu fikce a co pravda!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Style - Leoš Mareš rozhovor

reklama

Leoš Mareš už sedmnáct let stává na šestou hodinu ranní, aby mohl moderovat společně s Patrikem Hezuckým ranní show na Evropě 2, před deseti lety si sice už zahrál ve filmu, ale v seriálu je to poprvé. V každém případě si Leoš ve Svatbách nezahraje sám, ale se svou (ex?) partnerkou Petrou Faltýnovou. Ta se – na rozdíl od něj – objevila už v menší roli v jiném primáckém seriálu Cesty domů.

Svou první scénu Leoš odehrál na chodbě Primy, kde se potkal s Petrou. Dvojice v ní řešila mimo jiné svůj rozpadlý vztah. Leoš točil také ve studiu UEFA a štáb se přesunul i do Leošova domovského studia na Evropě 2. V seriálu si tak zahraje také Leošův dlouholetý kolega – moderátor Patrik Hezucký.

Leoš Mareš v zákulisí
Autor: archiv Prima Leoš Mareš v zákulisí

Co je scénář a co jeho život?

„Musím zdůraznit, že ve Svatbách v Benátkách hrajeme s Petrou sice sebe, ale příběh, který tu rozehráváme, není náš vlastní, je smyšlený, ale odehrává v reálných situacích,“ vysvětluje Leoš, zároveň však dodává, že se v seriálu točí i situace, které se odehrávají v "našem" soukromí. Kde je tedy pravda?

Podívejte se na exkluzivní rozhovor z dnešního rána!

Chcete vidět scénu, ve které se objeví Leoš Mareš? Podívejte se tady:

Potká se s Petrou Faltýnovou

Leoš Mareš se už dnes potká s Petrou Faltýnovou ve společné scéně

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě každé úterý a čtvrtek ve 20.15!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!