Konečně: Taylor Swift prozradila, co stojí za její perfektní postavou. Můžete ji mít i vy!

Některé celebrity rády tvrdí, že za jejich dokonalými postavami stojí pouze dobré geny. Všichni strašně rádi jí, vůbec necvičí a přesto mají postavy bez chybičky. Taylor Swift se na toto téma nikdy moc nevyjadřovala, ale teď konečně kápla božskou...
Zpěvačka na postavě dře a vyplácí se to.
Zpěvačka na postavě dře a vyplácí se to.
Instagram a koláž Style.iprima.cz

A světe div se, mladá zpěvačka neděkuje genům, ale dřině. Nutno ovšem říci, že se jí to vyplácí. O její útlé postavě sní mnoho dívek a žen. I to je možná důvod, proč Taylor vyzradila svůj tajný recept.

Taylor je obžalovaná, cítí se však jako oběť.

Zdrcená OBĚŤ Taylor Swift: Byla jsem sexuálně napadena a jsem souzená!

S jídlem to tak složité není. Zpěvačka si přes týden dopřává malé porce, kterých je během dne až 8. Jídlo musí být lehké, zdravé a z čerstvých surovin. Navíc je doplňuje čerstvými džusy nebo fresh nápoji. Nás ale zaujaly víkendy! Podle zpěvačky si totiž o víkendu můžete dopřát cokoliv, co máte rádi. Hotové obžerství. Taylor miluje cokoliv pečeného, burgery a hranolky, takže se o víkendu vždycky vyřádí. Samozřejmě pouze za předpokladu, že přes týden byla vzorná a nehřešila!

Kdo všechno ranil kočičku TayTay? Do pekla s ním!

8 chlapů, kteří zlomili Taylor Swift srdce: Seznam nejhorších přešlapů a zraněných citů!

 

Samotné jídlo prý ale nestačí. Popová diva si dává pěkně do těla. Její každodenní program zahrnuje 60 minut běhání, ať je kdekoliv. Nikdy prý nevynechá. A co je podle ní nejzásadnější? Zpěvačka věří, že pokud je člověk ve stresu, má mnohem větší sklony jíst a poté přibírat, proto radí vykopnout stres ze svého života. Jí pomáhá relax se skvělou hudbou. Jak ale dodává, tady si každý musí najít svůj vlastní recept.

Taylor vydělává i utrácí jako skutečná megahvězda.

GALERIE: Marnivka Taylor Swift utrácí jak šílená! 10 největších úletů, které stály MAJLANT

Audrey Nethery

Nemocná holčička je hitem internetu. Podívejte se, jak skvěle imituje Taylor Swift

 

reklama