Krainová hledá vlastní konkurenci

Modelka Simona Krainová se rozhodně mladých modelek nebojí. Dokonce se sama zapojila do hledání vlastní konkurence. Proč to dělá?
Simona Krainová
Simona Krainová
Jiří Janoušek

reklama

I když by jí mnozí její věk netipovali, přesto modelka Simona Krainová (41) ráda a s grácií dá přednost v modelingu mladším dívkám. Aby dívky měly šanci uspět, vybírá si je dokonce sama. „Je to skvělé zapojit se do takovéhoto projektu. Hledat novou Czechoslovak TopModel, je pro mne výzva. Jsem hrozně ráda, když naše vítězka uspěje. To se ostatně splnilo i loňské vítězce prvního ročníku Kateřině Kozlové, a to jí tenkrát bylo jen třináct let,“ přiznala Krainová na media meetingu k druhému ročníku Czechoslovak TopModel, jehož je ředitelkou a tváří.

„K letošní soutěži proběhne v září a říjnu celkem 11 regionálních castingů. Poté bude následovat semifinále, z něhož vzejde 12 finalistek. Samotnou vítězku pak během slavnostního galavečera v DOXu vybere mezinárodní porota složená ze zástupců špičkových modelingových agentur z celého světa. I letos budu všechny castingy obíhat, takže to bude docela fuška,“ s úsměvem přiznala modelka, která se pracovní vytíženosti rozhodně nebojí.

„Mám báječného manžela, který se dokáže skvěle postarat o naše kluky, takže nemusím mít strach. Jsem na něj moc pyšná,“ pochvalovala si Simona manžela Karla Vágnera, se kterým má dva syny.

-juf-

Jak je to s válkou mezi modelkami Verešovou a Krainovou?

Krainová o válce s Verešovou: Je to trapný! (TOP STAR video)

Manželé Simona Krainová a Karel Vágner

Modelka Simona Krainová: celý český showbusiness je v pr***

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!