Krajka až z Dubaje. Mrkněte, v čem se bude vdávat Veronika Nová

Herečka Veronika Nová (27) chystá svatbu s režisérem Biserem A. Arichtevem a za družičky jí půjdou kamarádky Nikol Štíbrová a Martina Pártlová. Zajímá vás, co bude mít na sobě?
Veronika Nová si bude brát režiséra Bisera A. Arichteva
Veronika Nová si bude brát režiséra Bisera A. Arichteva
archiv Terezy Sabáčkové

reklama

„Moje přání bylo, aby šaty působily starodávně, tak trochu jakoby omšele, a současně čistým a éterickým dojmem, jak tomu bývá u empírových šatů,“ prozradila Nová, jejímž šatům bude dominovat krajka z Dubaje. Vlečku herečka nechce a místo toho si nechá prodloužit zadní díl šatů.

„Moje šaty nejsou klasické princeznovské, a to jsem chtěla. Dříve se mi ty velké nadýchané sukně nebo dlouhé vlečky líbily, ale doba a můj vkus se naštěstí mění. Těším se, až je budu mít na sobě. Už proběhlo pár zkoušek šatů a cítím se v nich moc dobře, což je nejdůležitější. Líbí se mi, že jsou trochu jiné a zkombinované z toho, co mě nadchlo, když jsem si procházela katalogy svatebních šatů,“ uvedla herečka, která se původně měla vdávat za herce a zpěváka Michala Kavalčíka alias Rudu z Ostravy, ale nakonec se nečekaně rozešli.

Vzápětí Nová poznala exotického režiséra Bisera, který ji po půl roce požádal o ruku na dovolené v Thajsku. Herečka se přiznala, že by se ráda stala matkou, tak uvidíme, jestli už náhodou miminko není na cestě, když je se svatbou takový spěch.

-dad-

reklama

reklama