Kráska Alagič nahradila po boku Rytmuse Daru Rolins

Jasmina a Rytmus 1
Jasmina a Rytmus 1

Už jsou to skoro dva měsíce, co Dara Rolins (45) oznámila rozchod se svým partnerem Rytmusem (41). Slovenští rodáci spolu tvořili pár sedm let, dokonce si postavili i hnízdečko lásky. Soustředili se ale na své kariéry a tak na sebe neměli mnoho času. Na konci března tak Dara na svůj Instagram napsala vyjádření k rozchodu.  A jasně upozornila, že se rozcházejí v míru.

A nejspíš tomu opravdu tak je. Dara se totiž vyjádřila k Patrikově novému objevu. Tím je krásná moderátorka Fashion TV Jasmína Alagič. Rodačka z Bosny vstoupila do povědomí veřejnosti jako nová moderátorka Superstar po boku Leoše Mareše. Finalistka Miss Slovensko z roku 2009 sice pořád tvrdí, že jsou pouhými přáteli, ale fotografie, kdy ji v Budapešti drží Rytmus za zadek a polibky na romantické večeři hovoří jinak.  Dokonce i Dara potvrdila, že Rytmus Jasmínu registruje a že se mu líbí. Obě dámy se potkaly na společenské akci a Dara se následně nechala slyšet pro deník Expres, že by se do Jasmíny taky zamilovala. „Slečnu jsem potkala na společenské akci, kterou moderovala. Sympatické, normální děvče. Žádná vypatlaná kráska. Já bych se do ní taky zamilovala, takže se Patrikovi vůbec nedivím, že ji registruje,“ řekla zpěvačka.

 

Skratka on @lukaskimlicka  @emma.magazine  #life

Příspěvek sdílený Jasmina Alagič (@jasmina_alagic),

Za milá slova jí následně Jasmína poděkovala s tím, že si Dary už dlouho velmi váží. Uvidíme, jak se vše bude vyvíjet. Po Jasmíně prý netouží jen Rytmus, ale vypadá to, že padla do oka i porotci Superstar Benu Cristovaovi. Každopádně klobouk dolů před Darou, málo která žena má takovou úroveň, aby nové partnerce bývalého přítele vysekla takový kompliment.

reklama