Kráska ze seriálu Chirurgové se pochlubila rok starou fotkou s těhotenským bříškem. Svěřila se s detaily porodu. Její syn zpočátku sám nedýchal!

Populární herečka Katherine Heigl (39) nemohla dlouho otěhotnět. Se svým manželem Joshem Kelleym sice vychovává dvě adoptované holčičky Naleigh a Adalaide, ale vlastní miminko ne a ne přijít. Minulý rok dostali manželé ten nejkrásnější dárek. Herečka porodila syna Joshuu jen čtyři dny před Vánocemi. Porod ale nebyl vůbec jednoduchý.
Katherine Heigl
Katherine Heigl
facebook/Katherine Heigl

reklama

Až nyní, rok po narození syna zveřejnila herečka snímek, který byl pořízený jen pár hodin před Joshuovým narozením. „Před rokem v devět ráno jsem požádala manžela, aby mě vyfotil. Abych si zapamatovala, jak jsem vypadala, než jsme vyrazili směr nemocnice na plánovaný císařský řez,“ svěřila se herečka. „Loni touhle dobou jsem byla hrozně nervózní a docela vyděšená. Nikdy předtím jsem nebyla hospitalizovaná, neměla za sebou žádnou operaci. Netušila jsem, co můžu čekat,“ pokračovala.

Katherine Heigl s rodinou
Autor: facebook/Katherine Heigl Katherine Heigl s rodinou

Syn byl v bříšku nevhodně otočený, a tak byl císařský řez nevyhnutelný. A neobešel se bez komplikací. „Můj lékař měl potíž dostat ho ven, byl tam zaklíněný a ani připravený opustit dělohu. Když ho nakonec o půl jedné odpoledne vytáhli, nezačal sám dýchat, proto mu museli dát kyslík a pomoct jeho maličkým plicím. Manžel stál nad ním, když se konečně poprvé nadechl. Za jeho dech, život a za to, že můžu být trojnásobnou mámou, jsem děkovala nebesům. Byl tak maličký, nový, tak křehký a hebký. Když jsem ho poprvé uspávala, říkala jsem si, že ten moment by měl trvat navěky,“ prozradila Katherine.

Katherine Heigl s manželem
Autor: facebook/Katherine Heigl Katherine Heigl s manželem

K této veřejné zpovědi přidala také přání k prvním narozeninám svému malému synkovi a popřála všem svým fanouškům krásné Vánoce. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!