KRIMINÁLNÍCI! Která země zakázala vstup Bieberovi na svoje území? A která Madonně nebo Beyoncé?

Ne vždycky se před zpěváky plazí fanoušci po zemi. Občas jim to totiž zakáží jejich politici. Podívejte se na hvězdy, které měly smůlu. Do země, kde měly vystupovat, je totiž úřady nepustily. Ať už kvůli drogám, hrubiánství nebo kvůli jejich výstřednímu oblékání.
Ne vždycky celebritám stavějí slavobrány...
Ne vždycky celebritám stavějí slavobrány...

reklama

♥ Justin Bieber vs Argentina
V roce 2013 kanadská popová diva společně se svými bodyguardy napadla v Buenos Aires fotografa. Jihoamerický stát reagoval zatykačem, který vstoupí v platnost, jakmile Justin vkročí na argentinskou půdu.

Justin Bieber je klaun

HEJT: 5 nezpochybnitelných důvodů, proč je Justin Bieber šašek

♥ Amy Winehouse vs USA
Po tom, co ji zatkla norská policie za držení marihuany, se Spojené státy rozhodly nepustit ji na své území, kam chtěla v roce 2008 cestovat na předávání cen Grammy. Ceremoniálu se tak zúčastnila v přenosu z Londýna.

♥ Madonna vs Egypt
Arabský stát zakázal královně popu vstup na své území po jejím koncertě v Izraeli. Ačkoli Egypt patří mezi země s nejvyrovnanějšími vztahy se židovským státem, úřady zkrátka v roce 2004 nemohly vydýchat, že by Madonna hrála v obou zemích během jedné šňůry.

Madonna se nezdá!

TRAPAS ROKU: Madonna strčila na pódiu Drakeovi jazyk do krku, on se málem pozvracel! Máme video!

♥ Miley Cyrus vs Dominikánská republika
Někdy jsou vystoupení Miley Cyrus proti zdravému rozumu, podle dominikánských zákonů i proti morálce a zvyklostem. Takže ji vloni pro jistotu dominikánské úřady vystupování na ostrově zakázaly.

♥ Beynocé vs Malajsie
Ani geniální Beyoncé se nevyhnula nelibosti autorit. Malajské úřady ji řekly, že pokud chce vystupovat na jejich území, musí být zahalené od hlavy k patě, změnit texty svých písní a taky choreografii. Je jasné, že když nemohla R’n’B čarodějka ukázat svoje tělo, z koncertu vycouvala.

♥ Lady Gaga vs Indonésie
Indonésie se zas obávala, že by sexy oblečky, jaké na sebe Gaga během koncertů obléká, mohly zkazit místní mládež. Úřady tedy její koncert zakázaly. Jedna islámská organizace dokonce dodala, že kdyby se autorka hitu Bad Romance přeci jen do Indonésie vypravila, členové organizace by jí zabránili i třeba jen ve vystoupení z letadla.

Lady Gaga si to se svým hasičem rozdávala už v roce 2011

Lady Gaga si to se svým hasičem rozdávala už v roce 2011... Máme důkaz!

Beyoncé už Instagramu nekraluje.

ŠOK! Beyoncé už není královnou Instagramu! Z trůnu ji sesadila...

reklama

reklama