Kristýna Leichtová se přiznala: Jsem trochu zmatkář a chaotik…

Oblíbená herečka Kristýna Leichtová má většinu roku práce nad hlavu, tyhle prázdniny se jí ale stala nevídaná věc. Má dva měsíce volna! Rozpovídala se o tom, jak je tráví, i o tom, proč si dává malé cíle.
Kristýna Leichtová má dva měsíce prázdnin.
Kristýna Leichtová má dva měsíce prázdnin.
Jiří Janoušek

reklama

Kristýnu můžeme znát z primáckého seriálu Cesty domů nebo z oblíbeného filmu Účastníci zájezdu. Toto léto výjimečně nic netočí a užívá si volna. Chytli jsme ji zrovna ve chvíli, kdy se chystala na dovolenou. „Jedeme s přítelem na Bali,“ svěřila se Kristýna. A o dovolené má docela dobrou představu. „Celá cesta na Bali bude dobrodružná, to, že jsem tam nikdy nebyla a objevím nový kus světa, je samo o sobě dost dobrodružná záležitost,“ věděla již dopředu.

Sympatická herečka na sebe práskla vlastnost, se kterou se musí vypořádávat hlavně Kristýnin přítel. A na Bali to bude prý ještě daleko aktuálnější! „Já jsem trošičku zmatkář a chaotik, protože jak jsem v neznámém prostředí, tak jsem z toho trošičku nervózní a on mě uklidňuje a říká, že to je všechno v pořádku a že se nic neděje,“ přiznala. „Ale na druhou stranu já jsem ten organizátor, takže co se týče výletů a těchto věcí, tak to vymýšlím spíš já.“

A jak se Kristýna na dovolenou připravuje? „Máme průvodce, to já minimálně měsíc před dovolenou už mám všechno načtený, co tam všechno můžu čekat.“ Přesto se prý ale na všechno připravit nedá. „Stejně mě to pak překvapí a on mě pak musí právě uklidňovat,“ dodala na závěr.

Tak snad se jim na Bali líbilo a přítel neměl moc práce s uklidňováním.

Mohlo by vás zajímat:

Veronika Arichteva s manželem

Veronika Arichteva: Maminka mi už plánuje potomka!


Eva Čížkovská měla strach o dceru, v lednu musela podstoupit těžkou operaci.

Eva Čížkovská měla strach o dceru: Podstoupila operaci, kterou nikdo v Evropě nikdy nedělal!

Leo Beránek je už nějaký čas venku z vězení.

Hříšník z Hotelu Paradise Leo Beránek: Prozradil nám, co ho ve vězení zachraňovalo!


reklama

reklama