Krize fuč. Kostková s manželem na jaře jako hrdličky. Podívejte, jak jim to sluší!

Přišli spolu, usmívali se a slušelo jim to. Moderátorka Tereza Kostková a režisér Petr Kracik překonali manželskou krizi a můžou si užívat jaro. Ve společnosti se ukázali na premiéře filmu o módním guru Yves Saint-Laurentovi.
Tereza Kostková vyvedla do společnosti svého partnera
Tereza Kostková vyvedla do společnosti svého partnera
Jiří Janoušek

reklama

Simona Krainová, Petra Faltýnová, Tereza Kostková, Gabriela Kratochvílová a mnoho dalších si nenechalo ujít slavnostní premiéru filmu o geniálním návrháři Yves Saint-Laurentovi. Na plátně odhalil nejen své deprese a intimní vztahy, ale i tvorbu.

Lucerna včera praskala ve švech. Každý chtěl vidět životopisné dílo bezesporu legendy ve světě módy. Jeho dílo ovlivnilo a inspirovalo mnohé. Např. Simona Krainová se oblékla ve stylu YSL. „Film je nádherný a musím říct, že jsem šťastná, že se jeho život zfilmoval. Sama mám ve skříni pár kousků od tohoto génia,“ přiznala modelka, které pánský styl velice slušel.

Příběh geniálního návrháře začíná lednem 1958 v Paříži, kdy je Yves Saint-Laurent ve věku teprve 21 let požádán, aby dohlížel nad módním domem nedávno zesnulého Christiana Diora. Vzápětí představuje svou první módní kolekci a seznamuje se s Pierre Bergém, patronem umění, jeho budoucí láskou a celoživotním partnerem. O tři roky později spolu vytvářejí značku Yves Saint-Laurent, které se podařilo obrátit celý svět módy vzhůru nohama. Film režiséra Jalila Lesperta je od 27. března 2014 k vidění v českých kinech.

-juf-

Simona Krainová

Krainová hledá vlastní konkurenci

Video VIP zprávy: Tereza Kostková a nela Boudová se rozpovídaly o tom, jaké to je, když pošlete SMS na nesprávné číslo

Kostková a Boudová: SMS jsou prostě průšvih!

Vendula přiznala, že by se dalšímu dítěti nebránila

Vendula Svobodová se vrátila do minulosti. Co jí k tomu vedlo?

 

reklama

reklama