Které krásky zazářily na oscarovém červeném koberci?

Vítěze Oscarů známe. Pojďme se ale mrknout, kdo vítězil na červeném koberci. Krásky na chvíli zapomněly na černou barvu, boj proti sexuálnímu obtěžování a oblékly honosné róby. Letos se Ceny Akademie nesly v metalickém třpytu.
Nicole Kidman, Emily Blunt, Margot Robbie na Oscarech
Nicole Kidman, Emily Blunt, Margot Robbie na Oscarech

Oblíbená herečka Jennifer Lawrence oblékla šaty od Diora. Držitelka Oscara i Zlatého Glóbu se zařadila mezi ty, které vsadily na bronzovou barvu. Kudrnatá blondýnka  zvolila jednoduchý střih s tenoučkými ramínky.

 

 

 

 

Zlatočernou róbu ke krku vynesla třiapadesátiletá kráska Sandra Bullock. Šaty byly z dílny Louise Vuittona.

 

 

 

Celá do zlata se zahalila pětatřicetiletá čokoládová herečka Lupita. Dlouhé šaty s vysokým rozparkem pocházejí od značky Versace.

 

 

 

Wonder Woman Gal Gadot zvolila místo zlata třpytivé stříbro. Třásňové šaty od Givenchy připomínaly dvacátá léta a slavný charleston.

 

 

 

 

Australská kráska Margot Robie, která neproměnila v sošku svou nominaci na nejlepší herečku v hlavní roli za film Já, Tonya, byla i přesto okouzlující. Blondýnka si vybrala luxusní značku Chanel. Bílá barva, jemné detaily, rozpuštěné, jemně zvlněné vlasy a skoro nahý make-up opět potvrdil, že v jednoduchosti je krása.

 

 

 

 

Ateliér Versace oblékl stále krásnou Jennifer Garner. Splývavý šifon modré barvy herečce náramně slušel.

 

 

 

 

Kdo opravdu zabodoval, byla Nicole Kidman. Temně modrá róba bez rukávů s obrovskou mašlí v pase působila luxusně. Úspěch si připisuje značka Armani Prive.

 

 

 

 

Osmdesátiletá Jane Fonda také ví, jak být krásná a přitom adekvátně věku. Dlouhé rukávy, sukně až na zen, rovně střižený výstřih a to vše ve smetanové barvě od značky Balmain. Herečka by z fleku mohla konkurovat čtyřicátnicím.

Dlouhý rukáv zvolila i kolegyně Helen Mirren. Herečka je o osm let mladší než Fonda, ale také zvolila šaty, jak se na dámu v jejím věku sluší a patří. Celistvost modré barvy rozbila luxusním diamantovým náhrdelníkem.

 

 

Emily Blunt, kterou známe z filmu Ďábel nosí Pradu, zvolila puntíkované šaty od Schiaparelli. Se staženými vlasy a nabranými rukávy působila jako panenka.

 

 

 

reklama