Lady Gaga a Bradley Cooper tvoří pár, tvrdí fanoušci. Irina Shayk se vyjádřila!

Zpěvačka Lady Gaga byla v poslední době hodně vídána s Bradleym Cooperem. Ještě aby ne! Tato dvojice stvořila legendární film Zrodila se hvězda a společně nazpívala písničku Shallow, která získala několik ocenění, včetně Oscara za nejlepší filmovou píseň. Fanoušci ale tvrdí, že je mezi nimi něco víc! Irina Shayk má ovšem jasno.
Irina Shayk a Bradley Cooper
Irina Shayk a Bradley Cooper
twitter.com/faveslooks

reklama

Na internetu koluje nespočet spekulací o tajném románku mezi Lady Gagou a Bradleym Cooperem. Vše začalo zprávou, že zpěvačka zrušila nečekaně a bez udání důvodu své zásnuby s hledačem talentů Christianem Carinem (50). Jejich vztah trval dva roky. Pro zajímavost, snubní prsten měl hodnotu kolem 9 miliónů korun!

Lady Gaga a Bradley Cooper
Autor: twitter.com/enews Lady Gaga a Bradley Cooper

Vše odstartovala zpěvačka na galavečeru při předávání Oscarů, kde s Cooperem vystoupila a společně zazpívali píseň Shallow. Při tomto představení se k sobě velice měli a fanoušci se začali ptát: „Je toto láska?“ nebo „Je nějaká šance, že spolu nespí?“ - tak přesně takovou vlnu otázek toto představení spustilo.

Lady Gaga a Christian Carino

Tak tohle nikdo nečekal: Svatba nebude, Lady Gaga se rozešla se svým fešákem

Na oscarové after party měla k sobě tato dvojice stále blízko a Cooperova snoubenka stála vždy v pozadí. Očividně ale ani Irině se to nelíbilo. Na fotkách, které byly pořízeny po udílení Oscarů se jeho snoubenka moc vesele netvářila. Blízký zdroj se k této situaci vyjádřil deníku The Sun. „Pomluvy o tom, že Irina nesnáší Gagu jsou trošku pravdivé, ale ne v tom smyslu, jak si myslí veřejnost. Není to tak, že by zpěvačku nesnášela, nebo na ni žárlila, ale má dost těch pomluv, co se kolem ní šíří o jejím vztahu s Bradleym Cooperem.

Lady Gaga a Bradley Cooper
Autor: twitter.com/GagaMediaDotNet Lady Gaga a Bradley Cooper

Zdroj se také svěřil, že Irina byla nadšená z úspěchů, který film získal. „Když Gaga s Cooperem na Oscarech zpívají píseň Shallow, jen hrají své role z filmu, nic víc,“ dodal rázně.

Lady Gaga a Bradley Cooper a Irina Shayk
Autor: twitter.com/bestgug Lady Gaga a Bradley Cooper a Irina Shayk

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!