Lady Gaga má na krku žalobu

Americký hudebník a producent Teddy Riley (46) žaluje zpěvačku Lady Gaga (27) za nevyplacení honoráře za skladbu Teeth. Riley tvrdí, že za spolupráci na písni mu umělkyně ještě nezaplatila.
Lady Gaga ráda šokuje
Lady Gaga ráda šokuje
facebook

reklama

Producent po zpěvačce požaduje půl milionu dolarů. Skladba Teeth se nachází na EP The Fame Monster, které Gaga vydala v roce 2009. A Riley je na písničku pořádně fixovaný. Neváhal se kvůli ní letos soudit i se svou vlastní dcerou Tajou Riley, která tvrdila, že na skladbě Teeth se podílela i ona.

Teddy Riley je znám nejen jako producent, se kterým spolupracovali např. Michael Jackson, Bobby Brown, Madonna či Usher. Je zároveň členem formace Blackstreet, kterou založil v roce 1991 spolu s producentem Thomasem Taliaferrem. 

Lady Gaga, vlastním jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta, pochází z New Yorku. Proslavila se skladbami Just Dance a Poker Face z debutového alba The Fame (2008). Na kontě má pět Grammy, přičemž dvě z nich si vysloužila díky skladbě Bad Romance pocházející ze vzpomínaného EP The Fame Monster. Z druhého alba Born This Way (2011) pochází single Born This Way, Judas, Edge Of Glory, You And I a Marry The Night. Lady Gaga prodala celosvětově přibližně 23 miliónů alb a 64 milionů singlů. Magazín Forbes ji označil za nejvlivnější celebritu roka 2011 a v roku 2012 ji zařadili mezi nejmocnější ženy světa.

-juf-

Video VIP zprávy: Neuvěříte, co všechno se dá vydražit v aukci!

Aukce celebrit: Chcete umělé nehty Lady Gaga?

Hasiči mají sex-appel

Lady GaGa: Zamilovaná do tohoto hasiče velebí lesby

Video VIP zprávy: Nový klip Lady Gaga

Lady Gaga je žena tisíce převleků

Lady Gaga zase šokuje

Úplně nahá Lady Gaga

 

reklama

reklama