Lady Gaga opět na titulních stránkách novin: Je těhotná?

Zdá se, že bulvární novináři nedají populární zpěvačce a herečce Lady Gaga pokoj. Nejdřív to byla fáma, že má poměr se svým hereckým partnerem z filmu „Zrodila se hvězda“, Bradley Cooperem, nyní má být podle novinářů těhotná. Co je na tom pravdy?
Lady Gaga
Lady Gaga
Facebook/Lady Gaga
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lady Gaga je vděčné téma pro (nejen) bulvární novináře. Zpěvačka, která prokázala svůj herecký talent ve velmi oceňovaném snímku „Zrodila se hvězda“, má díky nim o zábavu postaráno. Není to tak dávno, co média propírala její údajně více než přátelský vztah s hereckým kolegou Bradley Cooperem a už opět vypustila do světa další „zaručenou zprávu“. Zpěvačka má být těhotná.

 

Zvěsti o těhotenství přišly chvíli po oscarovém ceremoniálu. A hned se toho chytla většina amerických médií. Novináři spekulovali, kdo by mohl být otcem dítěte, zda bývalý snoubenec Gagy Christian Carino, nebo snad Cooper.

 

Těmto fámám dala stopku samotná zpěvačka, když na svém Twitteru napsala, že jediné dítě, které má, je její nové album. „Zvěsti, že jsem těhotná? Jo, jsem těhotná s #LG6,“ napsala na Twitter. LG6 je název jejího nejnovějšího alba.

 

 

Poslala tak dotěrným novinářům jasný vzkaz - „máte smůlu, žádné těhotenství se nekoná a spokojený vztah svému hereckému kolegovi nerozbíjím“. Uvidíme, co si na zpěvačku vymyslí bulvární pisálci příště.

Reklama
Reklama