Lady Gaga opět nahá. Na bradavkách má škorpiona, mezi nohama bobra

Nahotu už vnímá jako něco naprosto přirozeného. Zatímco před pár lety Lady Gaga (27) šokovala nanejvýš bizarními kreacemi a kostýmy, dnes se vysvléká jak na běžícím páse.
Lady Gaga
Lady Gaga
magazine Candy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Za poslední měsíce se Lady Gaga ukázala v Evině rouše několikrát, a to rovnou na titulkách prestižních světových časopisů, jako je QO, V magazine či Candy. V posledním jmenovaném ukázala i rozkrok s ochlupením.

Znamená to snad, že mezi Lady Gaga a Miley Cyrus panuje souboj, která ukáže bizarnější, úchylnější či divnější foto, exces či video? Jinak se snad nedá popsat, co tyto dvě zpěvačky v poslední době provádějí.

Nejdříve se Miley Cyrus pohupuje na dělové kouli a ukazuje při tom sexuální pohyby, poté se objeví skandální video, na kterém bez jediného kusu oblečení praktikuje svéráznou meditaci Lady Gaga.

Gaga se prostě nahoty nebojí. Své fanoušky nejdříve šokovala na koncertu poté, co odhodila svůj kostým a na pódiu stála pouze v Evině rouše. Uzdu morálky zcela popustila při focení titulní fotografie magazínu Candy.

Už nyní jsme sami zvědaví, čím nás jedna či druhá zpěvačka bude opět šokovat. Doufáme, že nás spíš potěší svým pěveckým umem než striptýzem či úchylnými výstupy.

-juf-

Pusu

Duhová víla Lady GaGa: Souhlasí s trojkou v posteli

Lady Gaga ráda šokuje

Lady Gaga bude v roce 2015 vystřelena do vesmíru

Video VIP zprávy: Neuvěříte, co všechno se dá vydražit v aukci!

Aukce celebrit: Chcete umělé nehty Lady Gaga?

Hasiči mají sex-appel

Lady GaGa: Zamilovaná do tohoto hasiče velebí lesby


Reklama
Reklama