Lady Gaga: Známe pravý důvod rozchodu!

Zpěvačka Lady Gaga randila nějaký ten pátek s hledačem talentů Christianem Carinem. Ten do ní byl tak zamilovaný, že ji požádal o ruku. Zpěvačka řekla ANO! Krátce poté ale přišel zvrat a z neznámých důvodů se s fešákem rozešla. Teď víme proč!
Lady Gaga
Lady Gaga
twitter.com/movievids_

reklama

Zdroje tvrdí, že zpěvačku vztah rozptyloval od práce. Poté, co vyšel film Zrodila se hvězda si fanoušci mysleli, že důvodem rozchodu je herec a režisér Bradley Cooper. Ten žije od roku 2015 s Irinou Shayk. S modelkou má dvouletou dceru.

Lady Gaga a Bradley Cooper
Autor: twitter.com/enews Lady Gaga a Bradley Cooper

Tato spekulace byla natolik vážná, že donutila herce o svém vztahu promluvit. Gaga i Cooper dali jasně najevo, že jejich vztah byl sice naplněn jistou chemií, ale jen během natáčení Zrodila se hvězda, jinak jsou jen dobří přátelé.

Irina Shayk a Bradley Cooper

Lady Gaga a Bradley Cooper tvoří pár, tvrdí fanoušci. Irina Shayk se vyjádřila!

Lady Gaga se poprvé objevila ve světlech reflektorů v roce 2008 a od té doby se nezastavila. Vydává jedno album za druhým a pro tentokrát natočila i film. Je tedy pochopitelné, že nechce být rozptylována vztahem, svatbou nebo dětmi.

Lady Gaga a Christian Carino
Autor: instagram Lady Gaga a Christian Carino

V březnu se dokonce objevila informace, že Carino před ukončením vztahu na zpěvačku často žárlil. „Stále ji vyhledával a psal. Její přátelé ho neměli v lásce,“ svěřil se zdroj. Nyní se zpěvačka může soustředit na kariéru, a kdo ví, s čím přijde příště.

Lady Gaga
Autor: Facebook/Lady Gaga Lady Gaga

reklama

reklama