Landova velkorysost vandalovi NEPOMOHLA: Policii jejich domluva nezajímá a bude to TVRDÉ!

Zpěvák Daniel Landa ukázal, že je formát a na mladém klukovi se kvůli opilecké hlouposti hojit nemusí. Sice stáhnul obvinění, ale to k zastavení stíhání vandala Petra V. nestačilo.
Dan Landa projevil k vandalovi pochopení, policie již méně.
Dan Landa projevil k vandalovi pochopení, policie již méně.
profimedia.cz

reklama

Po mediálním nátlaku a rozbouřených vášnivých debatách zbyla studentovi gymnázia, který po pivku machroval před slečnou, jediná volba. Video s jeho nesmyslným činem vidělo po celém světě 12 milionů lidí a leckdo si brousil zuby na drsnou odplatu. Petra V. tedy vzala maminka za ruku a dovedla ho k Landovým, aby se omluvil a se zpěvákem dohodl způsob kompenzace.

Daniel Landa je ochotný k mimosoudnímu vyrovnání.

To je FRAJER: Dan Landa poslal vandalovi HUSTOU nabídku!

Dan mu za dosud nespecifikovaných okolností určil „výchovný trest“, a tím považuje celou záležitost za uzavřenou. Ne tak policie. Trestní stíhání, respektive jeho zastavení může navrhnout jen policejní orgán příslušnému státnímu zastupitelství. Takže osobní omluva nepomohla a případ se s největší pravděpodobností dostane před soud. Tam studentíkovi hrozí příkaz k uhrazení šedesátitisícové škody a dokonce rok vězení. To by jako poučení mohlo stačit, nemyslíte?

Pro mnohé kontroverzní Daniel Landa ukázal, že je formát.

Landův NÁŘEZ na pokračování: Kauza VANDAL je u konce! Jak to s ním Dan vyřešil?

reklama

reklama