Lékařka Remy ze seriálu Dr. House dováděla ve vlnách!

Devětadvacetiletá americká herečka Olivia Wilde, kterou známe ze seriálu Dr. House jako doktorku Remy Hadley, strávila romantický víkend na Havaji. A nebyla sama!
Herečka Olivia Wilde ze seriálu Dr. House vyzkoušela na Havaji i pádlování na surfu
Herečka Olivia Wilde ze seriálu Dr. House vyzkoušela na Havaji i pádlování na surfu
isifa.com

reklama

Na exotický ostrov přijela oslavit svátek Memorial Day se snoubencem Jasonem Sudeikisem. O osm let starší herec a spisovatel začal s Olivií chodit před necelým rokem.

Jejich přátelé tvrdí, že tvoří pár snů. „Jsou jako hrdličky. Mají se moc rádi. Jason už se nemůže dočkat, až Olivii povede k oltáři,“ prozradil jejich blízký přítel časopisu US Weekly a jejich milostné dovádění v moři informaci jen potvrzuje.

Herečka na Havaji předvedla ve dvoudílných plavkách nejen božskou postavu a pevné bříško. Ukázalo se také, že miluje vodní sporty. Vyzkoušela potápění, šnorchlování i pádlování na surfu. Pokaždé ji oddaně doprovázel i její Jason.

Krásná Olivia Wilde se nevěnuje jen herectví, ale zapojila se aktivně i do charity. Nedávno se stala tváří organizace Water.org, v níž se společně s dalšími známými osobnostmi snaží upozornit na skutečnost, že k pitné vodě nemá spousta obyvatel Země dostatečný přístup.

-juf-

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!