Lenka Dusilová porodila syna

Zpěvačka Lenka Dusilová (38) si užívá nejen kariéry, ale i soukromí. Díky dnešní proměněné nominaci v kategorii Zpěvačka roku na ni prasklo, že před týdnem porodila chlapečka.
Lenka Dusilová
Lenka Dusilová
foto isifa.com

reklama

Sympatická zpěvačka Lenka Dusilová má za sebou bouřlivou minulost plnou alkoholu a drog a také bolestivý rozchod. Teď ji čeká další velká životní zkouška. Před týdnem porodila, ale jak sama již dříve přiznala, dítě prý neplánovala.

„Lenka přesně před týdnem porodila syna. Takže po skončení pojedu do Dejvic a tuhle cenu postavím k těm dalším, které má u přebalováku. Myslím, že tímhle to má snad jištěný,“ řekla její manažerka, která za Dusilovou přebírala hudební cenu za Zpěvačku roku. Zpěvačka však divákům poděkovala alespoň ze záznamu.

Původně chtěla Dusilová dokončit album a rozjet velké koncertní turné se svou novou deskou. „Když jsem začala natáčet desku, mateřství nebylo rozhodně v plánu. Zjištění, že jsem těhotná, bylo pro mě dost překvapivé,“ přiznala zpěvačka již před pár měsíci. Kdo je ale otcem jejího dítěte, zatím zpěvačka nepřiznala. Jisté je, že se před několika měsíci rozešla s dlouholetým partnerem Martinem.

-juf-


Lina Medina

Neotálely: Nejmladší matky světa! Jedna porodila už v 5 letech

Katie při práci

Modelka znetvořená kyselinou porodila. Komplikace?

Zpěvačka Gwen Stefani

Gwen Stefani z No Doubt porodila třetího syna: Bude taky jako z komiksu?


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!