Leoš Mareš chce založit kapelu Ornella!

Leoš Mareš (37), který na podzim usedne jako porotce v soutěži Česko Slovensko má talent na FTV Prima, dostal další zajímavý kšeft. Moderoval tiskovou konferenci k turné LUCIE 2014.
Leoš Mareš se tentokrát v soutěži Česko Slovensko má talent na FTV Prima představí jako porotce a ne jako moderátor
Leoš Mareš se tentokrát v soutěži Česko Slovensko má talent na FTV Prima představí jako porotce a ne jako moderátor
FTV Prima

reklama

„Neměly by se už psát žádné další písničky. Lidé nejsou zvědaví na nové hity od Rolling Stones, U2 nebo Lucie. Zbytečně by je na koncertech rušily. Já také nevydávám žádné nové album. Udělám cover Leoš Mareš 2015,“ vtipkoval známý moderátor.

Členové kapely Lucie, která se dala znovu dohromady, si tedy vzali jeho doporučení k srdci. „Jsme pod velkým vlivem našich fanoušků a hlavně Leoše Mareše, takže připravíme jazzové verze všech našich hitů a přeložíme je do jiných světových jazyků. A vlastně asi změníme název kapely na nějaké maďarské slovo, Lucie už je moc profláknutá,“ naladil se na humornou strunu nejslavnějšího českého moderátora kytarista P. B. CH.

„A co založit skupinu Ornella?“ poradil jim Mareš, který zároveň oznámil, že Lucie kromě plánovaného koncertního turné zahraje na Silvestra i na Pražském hradě na počest prezidenta Miloše Zemana.

„To by byla ale charita,“ okomentoval jeho návrh klávesista Robert Kodym a upozornil na další projekt kapely Lucie, která ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové vydražila 100 vstupenek na svůj dobročinný koncert. Ten se bude konat 1. června v klubu SaSaZu. „Celý tenhle projekt vymyslel výtvarník David Černý,“ prozradil P. B. CH.

Nadace Terezy Maxové získala ze vstupného 800 tisíc korun, elektrická kytara s podpisy všech členů kapely se vydražila za 120 tisíc. Peníze dostanou děti, které vyrůstaly bez rodičů, jsou úspěšnými studenty a chtějí v životě něco dokázat.

-dad-

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!