Leoš Mareš: Dal se zase dohromady s manželkou!

Manželce Leoše Mareše Monice se nechtělo být doma, a tak mu začala lézt do zelí. Stala se z ní také oblíbená moderátorka. Když ji Leoš viděl s mikrofonem na pódiu, neudržel se, vletěl k ní nahoru a začal uvádět program s ní.
Leoš Mareš s manželkou Monikou v akci
Leoš Mareš s manželkou Monikou v akci
FN v Motole

reklama

Marešová zrovna uváděla mikulášskou besídku pro stovky dětí ve FN v Motole a nestačila se divit.

„Původně Leoš říkal, že se na mě přijde s dětmi podívat, aby si letos pořádně užili Mikuláše. Už z toho jsem byla nesvá, je to profík a já se mám stále co učit. Když ale dorazil a řekl, že letos žádnou mikulášskou akci nemoderoval a rád by si to vynahradil, úplně mě rozhodil,“ řekla Monika Marešová.

„Byla to z jeho strany improvizace, ale v té je mistr. Nakonec se vše výborně povedlo a děti odcházely s velkým zážitkem,“ oddechla si Monika, která měla v hledišti i své dva syny Jakuba a Matýska. Těm se společný výkon jejich rodičů moc líbil a na chvilku tak byla zapomenuta jejich nová macecha, modelka Patra Faltýnová.

Nečekanou návštěvou byla zaskočena i vedoucí odboru komunikace FN v Motole Pavlína Danková. „Takové překvapení jsme od pana Mareše opravdu nečekali. Jsme moc potěšeni, že si našel čas nás i s dětmi navštívit,“ uvedla Danková.

To ale ještě netušila, že Marešovo improvizované moderování není jediné překvapení dětského odpoledne. Česká Miss Jitka Válková se totiž převlékla za anděla a se svým přítelem fitness trenérem Mirkem Ciprou rozdávala nemocným dětem bonbony.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Leoš Mareš je detailista

Ohozy Leoše Mareše: do čeho ho navlékli!?

Móda Leoše Mareše

Ach bože! Leoš Mareš zase zpívá! A v kožíšku

reklama

reklama