Leoš Mareš dal své Monice k narozeninám originální dárek. Chcete vědět jaký?

Mareš a Koblížková
Mareš a Koblížková
instagram/@leosmares
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Leoš Mareš je zkrátka jedno velké překvapení. Svou novomanželku Moniku si hýčká drahými dovolenými, luxusními šperky, nedávno přidal romantickou žádost o ruku se soukromým ohňostrojem a před patnácti dny přísně utajovanou svatbu v kostele.

No a jeho láska dnes slaví narozeniny a to by nebyl Leoš, aby nevymyslel něco speciálního. Hned ráno se Monika na sociální síti pochlubila obrovskou kyticí rudých růží. To hlavní překvapení je ale daleko větší pecka. Brunetka totiž dostala k narozeninám píseň. Píseň složenou a nazpívanou samotným Leošem. Ta popisuje jejich seznámení: „Stalo se to na svatbě dvou kluků....“  Tím je míněná svatba stylisty Filipa Vaňka, kde se pár zamiloval.

V písni Mareš dokonce převyprávěl i manželský slib. Tak se také celá skladba jmenuje, “Slib“. Odtajnil i, proč svou krásku oslovuje „Avíku“. V textu totiž zpívá: „Jak ses mi líbila se nedá popsat slovy, holka, co je podobná Avatarovi.“

 

Hudbu k písni složil Daniel Hádl a v refrénu můžeme slyšet zpěvačku Helenu Zeťovou.

Monice se při romantickém vyznání musí do očí vlévat slzy dojetí. Tohle je jasný důkaz toho, že je Leošovou životní láskou. Co říkáte, dámy?

 

 

тнanĸ yoυ @leosmachless

Příspěvek sdílený Monika Marešová (@monikamaresova),

Reklama
Reklama