Leoš Mareš hostem Miniduelu: Stává se z moderátora zpěvák?

Hostem Lenky Špillarové v Miniduelu na Primě byl moderátor Leoš Mareš. Hlavním tématem byla jeho koncertní šňůra v pražské O2 areně. Velká show přezdívaná „Jediný koncert v životě“ nebyla poslední – chystají se další vystoupení. Stává se snad z Leoše Mareše zpěvák?
Leoš Mareš hostem Miniduelu
Leoš Mareš hostem Miniduelu
archiv

reklama

„Já jsem a budu vždy pouze moderátor“ reagoval Leoš Mareš na první dotaz Lenky Špillarové, zda by měla používat kromě přívlastku „moderátor“ také „zpěvák“. Podle populárního moderátora je zpěv pouze jeho „vedlejšákem“. Nutno poznamenat, že velmi úspěšným. Dvakrát po sobě vyprodat O2 arenu nedokáže zdaleka každý.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Miniduel 6.11.2018 Leoš Mareš

V příštím roce moderátor (a zpěvák) oznámil koncerty v O2 areně dokonce tři! „Ten pobyt na scéně je opojný, já jsem mu podlehl.“ přiznal Mareš v Miniduelu a dodal, že připravovaná scéna bude gigantická, takže se bude na co dívat. A nezůstane jen u kulis. Leoš chodí dokonce na lekce zpěvu, aby vypiloval techniku a naučil se hrát na hudební nástroj. Bohužel nám neprozradil, který nástroj zvolil. Musíme si holt počkat na jeho vystoupení v květnu příštího roku.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!