Letenku na planetu Pandora získáte ZDE

"Mám rád modrou," řekl režisér James Cameron, když do kin uváděl svůj megahit Avatar. Výlet na planetu Pandora dokonce znamenal pro některé labilní diváky problémy s depresemi. Pozorovat unikátní fantastický svět Pandory však drtivé většině populace přináší čirou radost.
Pandora a její kouzelný svět
Pandora a její kouzelný svět
archiv

reklama

Chcete se tam alespoň na chvíli přenést a potkat národ Navi? Pusťte si následující VIDEO:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Avatar - upoutávka 2013 50s

Mimochodem, všimli jste si, že na Pandoře jsou všichni žijící tvorové bez srsti? Musí tam být tedy teplo! Navi mluví jazykem, který pro ně speciálně vytvořil lingvista Paul Fromm – ten pro film vymyslel pět set zcela nových slov.

Ukázat svět Pandory bylo mimořádně složité. Na jednu vteřinu snímku připadlo čtyřiadvacet snímků. Přibližný počet trikových záběrů byl 1700. Aby si ostatní alespoň zčásti zvládli představit, jak Pandoru vidí on, zaplatil James Cameron celému štábu pobyt na Havajských ostrovech a nechaj je chodit náročné túry...

Projděte naši FOTOGALERII:

O natáčení Titanicu režisér Cameron prohlásil, že bylo růžovou zahradou proti tomu, co tvůrce čekalo při natáčení Avatara. "Několikrát jsme se během oněch čtyř let dostali do zcela slepé uličky a přímo na place rozhodovali, jak vůbec pokračovat dál."

Sledujte velkofilm AVATAR v sobotu od 20.15 na Primě! 

Mohlo by vás zajímat: 

NaVi

Je Avatar nejlepší vědecký film všech dob?


Avatar bude brzy zpět

Týdenní svodka drbů ze života celebrit: Kolik bude dalších dílů Avatara? Víme to!

Agent nemá o krásné ženy nouzi

TOP BOND GIRlS - Úchvatná podívaná. Hlasujte!reklama

reklama