Letošní Velikonoce byly pro zpěvačku Annu K. ty nejhorší! Během dvou hodin přišla o dvě své velké lásky

Zpěvačka zažívá velmi bolestné období. Nejen že se léčí z druhé ataky rakoviny, ale na Velikonoční pondělí přišla během dvou hodin o své dva milované pejsky. Její dva psí miláčci Annu drželi v těžkých chvílích nad vodou, a tak není divu, že jejich náhlá a nečekaná smrt ji velmi zasáhla.
Anna K.
Anna K.
instagram

reklama

„Moji milí, protože jste vždy, v každé mé těžké životní zkoušce byli mou obrovskou oporou, cítím potřebu se svěřit s něčím, čemu moje hlava zatím nerozumí. Moje srdce je teď rozsekané na kusy. V pondělí jsme museli nechat uspat moji psí lásku Elynku, protože její zhoubná nemoc zaútočila podruhé a velmi agresivně. A tak jsem ji nemohla nechat trpět ani vteřinu. Bylo to rozhodnutí těžké, ale ve správný okamžik,“ líčila Anna K.

 

Moji mili,protoze jste vzdy,v kazde me tezke zivotni zkousce byli mou obrovskou oporou,citim potrebu se sverit s necim,cemu moje hlava zatim nerozumi a moje srdce je ted rozsekane na kusy... V pondeli jsme museli nechat uspat moji psi lasku Elynku,protoze jeji zhoubna nemoc zautocila podruhe a velmi agresivne a tak jsem ji nemohla nechat trpet ani vterinu...bylo to rozhoti tezke,ale ve spravny okamzik....kdyz psi veterinarni zachranka odjela po te,co Elynku uspali,sla jsem se s nasi Zuzankou projit,abychom nejak popadly dech po tom smutnem zazitku. Vratili jsme se za chvili domu za nasim druhym psim kamaradem Tonickem,ktery byl rad,ze nas vidi a dostal jeste neco maleho na zub jako pokazde,kdyz jsem prisla od nekud domu...po chvili chtel vyjit na zahradu jako to delal denne stokrat, takze jsme ho se Zuzankou pustily a za chvilku ale lezel na trave...ja myslela,ze se vyhriva na slunicku,ale zdalo se nam to divne a hned jsme sli radeji za nim zkontrolovat,zda je v poradku,toto trvalo cele tak tri minuty...nasledovalo ale peklo...zacal totalne kolabovat z tlamy mu sla bila pena (myslela jsem,ze srdce,mel ho nemocne)Ja tedy okamzite volala ty stejne,hodne zachranare z@PetMedic,kteri u nas pred chvili byli uspat Elynku a sedela jsem u Tonika na zemi a hladila ho,aby se trochu uklidnil...Pred ocima se mi cely chudinka nafukoval a ja jen prihlizela jeho silenemu utrpeni a cekala zoufala na pomoc...Pani doktorka,ktera prijela,konstatovala torzi zaludku a selhani obehu a celeho organizmu a protoze byl stary a jeho srdce nemocne...nevydrzel by uz dalsi minuty,natoz hodiny,takze jsme i jeho museli uspat...i ta mila pani doktorka priznala,ze neco podobneho jeste za svou praxi nezazila...prijet uspat za jedno odpoledne jednomu panickovi dva pejsky.. To se stalo cele behem dvou hodin na velikonocni pondeli...prisli jsme o oba najednou...obe nase velke lasky a kamaradi jsou pryc... Nemuzu a nedokazu tohle nikdy pochopit...vydrzela jsem uz tolik zkousek a myslim,ze statecnost uz jsem prokazala tak proc jeste tohle???Zacinam chradnout na mysli a to je zle a vim,ze to nesmim,ale jak to ma jeden clovek proboha vydrzet? Omlouvam se vam,za svou slabost a dekuju,ze jste tady se mnou

Příspěvek sdílený ANNA K. (@annak_official),

„Když psí veterinární záchranka odjela po té, co Elynku uspali, šla jsem se s naší Zuzankou projít. Abychom nějak popadly dech po tom smutnem zážitku. Vrátili jsme se za chvíli domu za naším druhým psím kamarádem Toníčkem, který byl rád, že nás vidí, Dostal ještě něco malého na zub, jako pokaždé, když jsem přišla od někud domu. Po chvíli chtěl vyjít na zahradu, jako to dělal denně stokrát. Takže jsme ho se Zuzankou pustily. Za chvilku ale ležel na trávě. Já myslela, že se vyhřívá na sluníčku, ale zdálo se nám to divné a hned jsme šli raději za ním zkontrolovat, zda je v pořádku. Trvalo to celé tak tři minuty. Následovalo ale peklo. Začal totálně kolabovat. Z tlamy mu šla bílá pěna. Před očima se mi celý chudinka nafukoval a já jen přihlížela jeho šílenému utrpení a čekala zoufale na pomoc,“ pokračovala ve smutném vyprávění zpěvačka.

 

Lásky moje#canecorso #doguedebordeaux #canecorsolovers #toníčekaelynka #nejlepsipritel

Příspěvek sdílený ANNA K. (@annak_official),

Ani přivolaná psí záchranářka nedokázala Toníkovi pomoci. „Paní doktorka konstatovala torzi žaludku a selhání oběhu a celého organismu. A protože byl starý a jeho srdce nemocné, nevydržel by už další minuty. Natož hodiny. Takže jsme i jeho museli uspat. I ta milá paní doktorka přiznala, že něco podobného ještě za svou praxi nezažila. Přijet uspat za jedno odpoledne jednomu páníčkovi dva pejsky,“ svěřila se Anna K.

 

Malinko retroS nasi Elynkou..#foceni #gorantačevski #canecorso #canecorsolove #vzpominky

Příspěvek sdílený ANNA K. (@annak_official),

„Nemůžu a nedokážu tohle nikdy pochopit. Vydržela jsem už tolik zkoušek a myslím, že statečnost už jsem prokázala. Tak proč ještě tohle? Začínám chřadnout na mysli a to je zlé. Ale jak to má jeden člověk proboha vydržet?“ dodala zpěvačka

reklama

reklama