Lexikon aktuálních těhulek: Kdy která porodí?

Jsou slavné, jsou krásné a jsou těhotné. České celebrity porodí, co by dup, zahraniční povětšinou také. Takže kdo je v tom a nemine ho rodičovská role?
Těhulky, které ještě letos porodí.
Těhulky, které ještě letos porodí.
profimedia

reklama

Nejblíže ke dni D to má nejspíš překrásná hollywoodská herečka s velkýma očima Mila Kunis, ta ale o termínu porodu statečně mlží a ví to jen ona a budoucí tatínek Ashton Kutcher. Dalšími v řadě jsou Češky Lucie Hadašová, která porodí druhé dítě manželovi Jaroslavu Bednářovi, Gábina Dvořáková, která čeká holčičku s Vaškem Noidem Bártou, nebo operní pěvkyně Andrea Kalivodová. Ty všechny by měly na svět přivést svého potomka v září.

Dalšími na řadě jsou Kelly Rowland, Amanda Peet, Hayden Panettiere, které to čeká na podzim. Ani jedna ale termín porodu přímo nezveřejnila. Největším překvapením bylo ale nejspíš těhotenství Amal Alamuddin, která čeká dítě s fešákem Georgem Clooneym! Podle neoficiálních informací by se měl herec stát tatínkem na konci tohoto roku.

Dalšími těhulkami jou Kourtney Kardashian a Rachel Bilson, obě své těhotenství oznámili na přelomu května a června, a tak se dá očekávat, že jejich potomci přijdou na svět na jaře 2015!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIP - Hayden Panettiere bude mít holku

Mohlo by vás zajímat:

Michaela Ochotská je těhotná. Miminko dala Lukášovi k narozeninám!

Přiletí čáp! Michaela Ochotská a Lukáš Rosol čekají miminko


Vašek Noid Bárta přijel na setkání herců z nového muzikálu Addams family i s manželkou Gábinou Dvořákovou.

Vašek Noid Bárta: Největší adrenalin pro mě bude miminko!


Mila Kunis boduje v žebříčcích krásy i popularity

Mila Kunis je nejvíc sexy ženou!


reklama

reklama