Libor Bouček a Igor Timko namluvili draka do nové pohádky!

Moderátora Libora Boučka a zpěváka skupiny No Name Igora Timka jsme s naším Top Starem překvapivě zastihli v nahrávacím studiu. Ne nebojte se, Libor se nechce dát na pěveckou dráhu. A vlastně nezpíval ani Igor. Tak co tedy mají kluci společného?
24. 4. 2018 TOP STAR: MODERÁTORA LIBORA BOUČKA A ZPĚVÁKA SKUPINY NO NAME IGORA TIMKA JSME ZASTIHLI V NAHRÁVACÍM STUDIU
24. 4. 2018 TOP STAR: MODERÁTORA LIBORA BOUČKA A ZPĚVÁKA SKUPINY NO NAME IGORA TIMKA JSME ZASTIHLI V NAHRÁVACÍM STUDIU

reklama

Pohádka Když Draka Bolí Hlava začíná mít jasnější obrysy. Už se ví, kdo bude namlouvat dvouhlavou saň. Možná vás spojení Libor Bouček a Igor Timko překvapí, ale drak s hlasy této dvojice vás bude zaručeně bavit. „Libor si to víc užívá. Já jsem trošku takový churavý. Jak se říká, že když Češi se hádají, tak Slováci se už tři minuty bijí. Takže já jsem takový. Kdyžto Libor je takový pokojnější. On vlastně ten příběh vypráví, a mě to trochu obtěžuje,“ prozradil Igor. „Na druhou stranu jsou ty obě dvě hlavy naprosto inteligentní a hlavně krásní a proto jsme my byli vybraní,“ řekl se smíchem Libor.

Pohádka Když Draka Bolí Hlava bude mít premiéru na konci října. Kromě českých herců tam uvidíte i známé slovenské tváře, jako jsou Zuzana Mauréry, Ján Kolejník nebo Kamila Magálová.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!