Libor Bouček: Před kouzelníkem ho zachránila topmodelka Claudia Schiffer

Moderátor Libor Bouček (33) je zavázán jedné z nejkrásnějších topmodelek světa Claudii Schiffer. Proč se za něj přimlouvala u mága Davida Copperfielda?
Milá Claudie, nikdy nezapomenu
Milá Claudie, nikdy nezapomenu
isifa.com

reklama

Libor Bouček vzpomíná na svoje angažmá u nejslavnějšího kouzelníka dnes už s úsměvem. Kdysi mu ale zatrnulo, že o skvělý kšeft přijde. "Když jsm byl vybraný jako překladatel a moderátor show Davida Copperfielda, absolvoval jsem trénink v Německu. Bylo mi sedmnáct let a čekal jsem na Davida v hotelové recepci. Několikrát kolem mě prošel a vždy jen pozdravil, jako bych byl fanoušek. Asi napočtvrté jsem se osmělil a řakl jsem mu, že já jsem ten moderátor z Prahy. Absolutně nechápal a snažil se, aby mě nahradil někdo jiný. Naštěstí jsem se zalíbil jeho tehdejší partnerce Claudii Schiffer, které jsem připmínal jejího mladšího bratra, a tak jsem dostal šanci."

Libor Bouček, aktuálně moderátor reality show VyVolení na Primě, popsal setkání se svým idolem v článku pro společenský čtrnáctideník GLANC. Nebyl sám.

V aktuálním čísle Glancu s Veronikou Freimanovou na titulu se dozvíte, jak reagoval na Zdeňka Podhůrského John Travolta nebo jak probíhalo setkání zpěvaček Lenky Filipové a Céline Dion v Praze.

Stačí objednat
Stačí objednat

Mohlo by vás zajímat:

Moderátor Libor Bouček

Víme první: VyVolené bude smažit nelítostný Libor Bouček

HARAKIRI

Bouček shání nůž na harakiri! Proč?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Style - Nový Bouček

reklama

reklama