Libor Bouček: Před kouzelníkem ho zachránila topmodelka Claudia Schiffer

Moderátor Libor Bouček (33) je zavázán jedné z nejkrásnějších topmodelek světa Claudii Schiffer. Proč se za něj přimlouvala u mága Davida Copperfielda?
Milá Claudie, nikdy nezapomenu
Milá Claudie, nikdy nezapomenu
isifa.com

reklama

Libor Bouček vzpomíná na svoje angažmá u nejslavnějšího kouzelníka dnes už s úsměvem. Kdysi mu ale zatrnulo, že o skvělý kšeft přijde. "Když jsm byl vybraný jako překladatel a moderátor show Davida Copperfielda, absolvoval jsem trénink v Německu. Bylo mi sedmnáct let a čekal jsem na Davida v hotelové recepci. Několikrát kolem mě prošel a vždy jen pozdravil, jako bych byl fanoušek. Asi napočtvrté jsem se osmělil a řakl jsem mu, že já jsem ten moderátor z Prahy. Absolutně nechápal a snažil se, aby mě nahradil někdo jiný. Naštěstí jsem se zalíbil jeho tehdejší partnerce Claudii Schiffer, které jsem připmínal jejího mladšího bratra, a tak jsem dostal šanci."

Libor Bouček, aktuálně moderátor reality show VyVolení na Primě, popsal setkání se svým idolem v článku pro společenský čtrnáctideník GLANC. Nebyl sám.

V aktuálním čísle Glancu s Veronikou Freimanovou na titulu se dozvíte, jak reagoval na Zdeňka Podhůrského John Travolta nebo jak probíhalo setkání zpěvaček Lenky Filipové a Céline Dion v Praze.

Stačí objednat
Stačí objednat

Mohlo by vás zajímat:

Moderátor Libor Bouček

Víme první: VyVolené bude smažit nelítostný Libor Bouček

HARAKIRI

Bouček shání nůž na harakiri! Proč?

Style - Nový Bouček
Style - Nový Bouček

reklama

reklama