Lindsay Lohan a korejský miliardář - přátelství nebo románek?

Po skandálním rozchodu herečky Lindsay Lohan s Yegorem Tarasovym v létě loňského roku vedle ní příliš mužů nepobylo. Dva měsíce po ukončení vztahu se synem ruského byznysmena sice byla herečka spatřena v polibcích s řeckým restaurátorem Dennisem Papageorgiouem, o nic vážného však nešlo. Nyní je herečka stále častěji s korejským miliardářem a kulturistou Je-yong Ha.
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
instagram/@koreanhulk

reklama

Na Instagramu tohoto koloritního muže se objevují čím dál častěji fotografie i videa právě s herečkou Lindsay Lohan. Podle těchto snímků můžeme usoudit, že spolu dvojice tráví dost času a oběma aktérům je spolu dobře. Podle západních médií devětadvacetiletý Ha, který si sám přezdívá korejský Hulk, studoval v Rusku a nyní tam i žije. Na jednom z videí můžeme vidět, jak jede miliardář s herečkou v autě a hraje jim k tomu skladba ruského interpreta. Lindsay se snaží textu porozumět a pozpěvovat si. 

 

Beautiful day !!! @lindsaylohan

Příspěvek sdílený Je-yong Ha (@koreanhulk),

 

Lohan mafia  #lindsaylohan You cant sit with us !!!

Příspěvek sdílený Je-yong Ha (@koreanhulk),

Žurnalisté usuzují, že hollywoodská hvězda a její korejský přítel se potkali loňským létem na řeckém ostrově Mykonos. Instagram Je-yonga srší fotkami soukromých letadel, drahých šperků a delikates jako černý kaviár se zlatem. V rozhovoru pro Vanity Fair se světový kulturista nechal slyšet, že ho s herečkou spojuje jen přátelství a o lásce nemůže být řeč. Zda to byla verze pro novináře či čistá pravda, uvidíme časem.

 

Next stop Korea #koreanhulk_jet #cominghome

Příspěvek sdílený Je-yong Ha (@koreanhulk),

 

Next stop Japan  #koreanhulk_jet

Příspěvek sdílený Je-yong Ha (@koreanhulk),

reklama

reklama