Lindsay Lohan si užívala v nočním klubu! A jak jí to slušelo?

Lindsay Lohan (31) už není žádná mladice. Rozhodně ne na to, aby trávila celé noci po klubech a diskotékách. Není to tak dávno, co se hollywoodská skandální herečka přestěhovala z USA do Spojených arabských emirátů. To ale neznamená, že vynechává večírky ve své domovině. A jak to dopadlo pro tentokrát?
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
instagram/@brang_ent

reklama

Není tomu tak dávno, co se někdejší dětská hvězdička stala speciálním hostem v newyorském nočním klubu Super Trade. Pro tuto událost, která byla na počest sexuálních menšin, zvolila Lohan sportovní mikinu oversized a kožené, extrémně vysoké boty s bílými proloženinami po stranách. Lindsay doladila celý outfit kožešinovým kabátkem tmavě modré barvy s objemným límcem a manžetami. Přece jen, současné počasí v New Yorku není příznivé na procházky bez svršku.

 

#lindsaylohan #january #2018 #NYC

Příspěvek sdílel uživatel @ lohandaily,

Nehledě na ohromné finanční potíže (a že Lindsay provázejí) vypadala herečka šťastně. Třeba je to právě jejím novým románkem. Před fotografy se neschovávala a upřímně se usmívala od ucha k uchu. Podle slov přítomných se Lindsay bavila se svými přáteli a skvěle si užila strávený čas.

Herečka se přestěhovala do Dubaje a nebylo to jen tak. Ve Spojených státech po ní zůstaly dluhy v přepočtu 2,5 milionů korun. Nyní se spekuluje, zda bude muset Lindsay před soud. ‚‚Miluju život v New Yorku, ale ještě raději mám klid, který nacházím právě na Blízkém východě. V Dubaji nemám za zadkem stále novináře, proto se mohu věnovat sobě,“ nechala se Lohan slyšet v jednom z rozhovorů.

Podle hereččiných slov je ovšem její kariéra na vrcholu. Má v plánu nepřeberné množství drobných projektů a dokonce se plánuje i založení ostrova Lohan v Perském zálivu nedaleko Dubaje. Stejně jako Donald Trump chce tato ohnivá zrzka vybudovat impérium, které bude pod jejím jménem.

 

#lindsaylohan #january #2018 #NYC

Příspěvek sdílel uživatel @ lohandaily,

 

#lindsaylohan #january #2018 #NYC: @haroldisasis

Příspěvek sdílel uživatel @ lohandaily,

reklama

reklama