Lucia Šoralová překvapuje. Víc a víc je prý jako vlčice

Zpěvačka Lucia Šoralová čeká se svým partnerem, hudebníkem Ondřejem Soukupem, dalšího potomka. A změny, které jí těhotenství působí, bere s velkým nadhledem a humorem.
Zpěvačka Lucia Šoralová s dcerou Rebekou
Zpěvačka Lucia Šoralová s dcerou Rebekou
Jiří Janoušek

reklama

Takto třeba komentuje svou roli v muzikálu Mauglí: "To je jedno z mála představení, kde to jde, dokonce je to tam vepsané v roli. Tam říká šakal, že vlčice už je pěkně v letech a že si pořád pořizuje mláďata. Takže konečně jsem naplnila tu roli."

Rozhovor se sympatickou zpěvačkou o rodině i práci uvidíte už dnes večer ve VIP Zprávách na Primě.

TIP Prima-Style.cz: VIP Zprávy sledují také aktuální dění kolem příprav na pohřeb Ivety Bartošové. Co se děje kolem domu v Uhříněvsi a kdy a kde se připravuje poslední rozloučení s oblíbenou zpěvačkou?

Mohlo by vás zajímat:

Muzikál Mauglí je skvělý, uvádí ho Divadlo Kalich a program i lístky najdete TADY.

Divadlo Kalich vzkazuje: Nepropásněte poslední příležitosti vidět některé úspěšné muzikály:

Definitivně poslední set veleúspěšné a námi všemi milované Pomády odehrajeme v termínech od 20. do 22. června (22. 6. je přidané představení – derniéra). V tuto chvíli tedy Pomádě zbývá posledních 9 repríz!!

Loučení bude na jevišti jistě zábavné, v každém z nás o to víc nostalgické, ale určitě důstojné, neboť Pomáda nakonec odehraje v našem divadle mnohem více představení, než původně zamýšlených 100 repríz. A to díky jejímu velkému kreditu nejen v Čechách, ale také u majitelů licence, kteří tento titul Praze prodloužili.

Pomáda předává naše jeviště Horečce sobotní noci, náročnému muzikálu, kterým se, doufáme, posuneme zase mílovým krokem dál. Těšíme se na ni.

Stejně oblíbená je také Touha Mirjam a Daniela Landových, kterou jsme vrátili na repertoár jako milé připomenutí v dopředu avizovaném omezeném počtu repríz. Její čas se naplní v posledním setu od 29. května do 1. června (derniéra). Odehraje tedy už jen 8 představení!! O loučení s ní platí totéž, co o Pomádě.

Video VIP zprávy: Po zemi se plazí nejen Ondřej Soukup, ale i Richard Tesařík

Ondřej Soukup a Richard Tesařík: Kvůli Mauglímu lezou po zemi

Mirjam Landa je žena činu

Mirjam Landa prozradila, jak se dostala k "pronájmu"

Video VIP zprávy: Horečka sobotní noci v originále - a dnes

Kříž a Travolta: Dostali horečku sobotní noci!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!