Lucie Kovandová na Miss Word: Boduje, jen když je zahalená

V Indonésii se konalo finále 63. ročníku mezinárodní soutěže Miss World. O korunku královny krásy se zde ucházelo 131 půvabných dívek ze všech koutů světa. Byla mezi nimi i Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová (20).
Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová umí být sexy
Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová umí být sexy
Jan Tůma/Česká Miss

reklama

Naše kráska se bohužel do finále neprobojovala. Miss World se nakonec stala Filipínka Megan Young (23). Na druhém místě skončila Miss Francie Marine Louphelin a na třetím Miss Ghana Carranzar Naa Okaily Shooter.

I když si Kovandová neodvezla žádný oficiální titul, vyhrála v on-line hlasování soutěž People's Award a umístila se v soutěži promenáda v sarongu. Kvůli protestům muslimských obyvatel Indonésie byla zrušena tradiční promenáda v plavkách a soutěžící se tak musely zahalit. Sarong byl tedy jediným řešením.

„Konkurence byla veliká, letošního ročníku se účastnil rekordní počet dívek. Těší mě, že v disciplíně beach wear, která byla letos pojata netradičně v sarongu, jsem se umístila v Top 33,“ uvedla Kovandová.

Zatím jediná česká kráska, která bodovala na Miss World tak zůstává Taťána Kuchařová, která tuto soutěž vyhrála v roce 2006.

Mohlo by vás zajímat:

Video VIP zprávy: Na Miss World se objevila falešná Miss. Nikdo ji nezná!

Průšvih na Miss World: Objevila se tu falešná Miss!

Štěstí Miss America 2014 s indickými kořeny trvalo jen pár vteřin. Hned poté začaly rasistické útoky

Nová Miss America: Američané ji nechtějí!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!