Lucie Kovandová na Miss Word: Boduje jen když je zahalená

V Indonésii se konalo finále 63. ročníku mezinárodní soutěže Miss World. O korunku královny krásy se zde ucházelo 131 půvabných dívek ze všech koutů světa. Byla mezi nimi i Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová (20).
Česká Miss World Lucie Kovandová
Česká Miss World Lucie Kovandová
Jiří Janoušek

reklama

Naše kráska se bohužel do finále neprobojovala. Miss World se nakonec stala Filipínka Megan Young (23). Na druhém místě skončila Miss Francie Marine Louphelin a na třetím Miss Ghana Carranzar Naa Okaily Shooter.

I když si Kovandová neodvezla žádný oficiální titul, vyhrála v online hlasování soutěž People's Award a umístila se v soutěži promenáda v sarongu. Kvůli protestům muslimských obyvatel Indonésie byla zrušena tradiční promenáda v plavkách a soutěžící se tak musely zahalit. Sarong byl tedy jediným řešením.

„Konkurence byla veliká, letošního ročníku se účastnil rekordní počet dívek. Těší mě, že v disciplíně beach wear, která byla letos pojata netradičně v sarongu, jsem se umístila v Top 33,“ uvedla Kovandová.

Zatím jediná česká kráska, která bodovala na Miss World tak zůstává Taťána Kuchařová, která tuto soutěž vyhrála v roce 2006.

Mohlo by vás zajímat:

Video VIP zprávy: Na Miss World se objevila falešná Miss. Nikdo ji nezná!

Průšvih na Miss World: Objevila se tu falešná Miss!

Štěstí Miss America 2014 s indickými kořeny trvalo jen pár vteřin. Hned poté začaly rasistické útoky

Nová Miss America: Američané ji nechtějí!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!