Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec se poprvé dohodli. Na čem?

Kde tahle mediální válka začala, se už těžko dopátráme. Nikdo by ale nečekal, že se mezi Lucií Vondráčkovou a hokejistou Tomášem Plekancem strhne tak velká bitva. Po x letech prolomili mlčení a celá veřejnost do jejich soukromí nahlédne víc, než by se dalo čekat a než by asi i vůbec chtěla.
19.9. 2018 TOP STAR: LUCIE VONDRÁČKOVÁ – JAKÝ MAJETEK JE VE HŘE?
19.9. 2018 TOP STAR: LUCIE VONDRÁČKOVÁ – JAKÝ MAJETEK JE VE HŘE?

reklama

Pár, který po celou dobu svého vztahu mlčel - ať šlo o seznámení, svatbu nebo obě těhotenství a stěhování do Kanady. Pokaždé, když se zpěvačka vracela do Čech, rozdávala rozhovory pouze o práci a velmi se zdráhala mluvit o soukromí a hlavně rodině. Pokaždé byla na slovo skoupá. To se ovšem během prázdnin změnilo. Po několika letech mlčení se prolomily ledy a hokejista hodil začátkem srpna na svou sociální síť prohlášení, kde oznamuje krach vztahu. Všichni asi čekali, že Lucie bude mlčet, ale začala obrovská mediální smršť a hlavně otevřené vyjadřování a vysvětlování z obou stran.

 

Kde je pravda, ví jen hlavní aktéři celého příběhu a my se jí pravděpodobně nedozvíme. Můžeme pracovat jen s informacemi, které nám každý den stále ještě manželé sdělují. Dříve sami, dnes přes své právníky. V čem je tedy zakopaný pes? Zjednodušeně a laicky řečeno - v penězích. Tomáš se totiž chce soudit v Čechách, kde se s manželkou vzal a kde má platnou předmanželskou smlouvu a Lucie v Kanadě, protože tam platí jiná pravidla a ona po narození synů vnímá situaci ohledně vyrovnání jinak.

 

Majetek a majetkové vyrovnání nechme ovšem zatím stranou! Nejpodstatnější dohoda přišla včera! Manželé se domluvili na aktuální péči o syny a to do konce září. Další měsíce jsou v jednání. „Předem dlouhodobě plánovaná schůzka se konala minulou středu za účelem úpravy poměrů k nezletilým dětem do doby před rozvodem manželství tj. zejména za účelem dohody mezi otcem a matkou o styku otce s dětmi, rozsahu mimoškolních aktivit, včetně udělení dodatečného souhlasu p. Plekance s vytvářením uměleckých výkonů dětí v novém filmu Hotel Limbo, jehož realizace momentálně probíhá a o čemž nebyl informován. Částečné dohody tj. na dobu do konce měsíce září bylo dosaženo. O dalším styku otce s dětmi bude jednáno," stojí v prohlášení Plekancovi právní zástupkyně Lenky Radoňové.

 

A komunikují manželé i jinak než přes právníky? „S ohledem na zájmy nezletilých dětí, P. Plekanec s p. Lucií Vondráčkovou Plekancovou komunikují o běžných záležitostech dětí souvisejících s jejich vzděláváním, sportem, kroužky..." pokračovala Radoňová.

Zpěvačka čeká na vyjádření ze strany svých právníků, které bychom měli v nejbližší době obdržet. I přesto, že manželé řeší přes média spíš trable než úspěchy, oba mají práce dost. Hokejista se momentálně věnuje přípravě na NHL a Lucie nazpívala titulní píseň k pohádce Fína čokoláda a dokonce kouzelný příběh namluvila i jako audioknihu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!