Luxusní nemovitosti Jany Doleželové. Miliardáře nepotřebuje, postará se sama!

Miss ČR 2004 a dnes především lékárnice Jana Doleželová (31) se ráda věnuje nemovitostem. Ty si průběžně pořizuje, rekonstruuje, pronajímá či opět prodá.
V létě Jana ráda odpočívala v houpačce
V létě Jana ráda odpočívala v houpačce
Jiří Janoušek

reklama

Jejím nejnovějším hnízdečkem je byt na Královských Vinohradech. Tady má navíc byt, který pronajímá a v budoucnu by ho ráda dala svým rodičům. „Můj první byt na Vinohradech pronajímám, ale doufám, že za pár let v něm budou bydlet moji rodiče, kteří teď žijí na Moravě,“ přiznala Jana.

Byt je prozatím zařízený pro jednu osobu a přesně to Jana chtěla. „Byt jsem udělala tak, aby se v něm cítili dobře maximálně dva lidé. V okolí je největší koncentrace kaváren, barů a restaurací v celé Praze, a místo odpovídá pro bydlení pro tzv. generaci singles. To byl můj záměr.“

Druhý byt si Jana koupila pro sebe krátce po rozchodu s dlouholetým přítelem Richardem Podroužkou. Nový byt na Vinohradech na podzim loňského roku zrekonstruovala a zařídila si podle svého i interiér. I když je stále na cestách, rozhodně si to v novém bytě užívá. Ale prozatím sama. Nyní totiž po rozchodu se svým posledním přítelem, miliardářem Karlem Janečkem, rozhodně na nový vztah nemá ani pomyšlení.

V luxusní vile v Bráníku Jana už delší dobu nebydlí. Pořídila si ji ještě za dob, kdy žila s Podroužkou. Nádherný dům, který Podroužka koupil za 18 milionů korun, také nechala v minulosti zrekonstruovat podle svých představ. Je vidět, že si Doleželová potrpí na luxus a má dobrý vkus. „Abych se přiznala, všechno sama nenavrhuji, ale pokaždé úzce spolupracuji s několika firmami.

„Dům jsme chtěli na klidném místě, blízko řeky s dostatkem zeleně a zároveň s dobrou dostupností na D1,“ řekla již dříve modelka. Luxusní třípatrovou vilu s podlahovou plochou 300 m² na pozemku o výměře 1000 m² se snažila zařídit tak, aby byl zachován co největší kontakt s přírodou. Proto v něm dominovaly přírodní materiály, převážně kámen a dřevo.

Jak vypadají luxusní nemovitosti, které patřily nebo stále patří Janě Doleželové, se nyní můžete podívat v naší fotogalerii.

-juf-

Video VIP zprávy: Jana Doleželová má za sebou nepěkné prozření ve vztahu s podnikatelem Karlem Janečkem

Doleželová o rozchodu s Janečkem: Nechci se nakazit!

Video VIP zprávy: Miliardář Janeček hodlá zůstat se svou partnerkou a s Doleželovou si pořídit dítě

Jana Doleželová poprvé o rozchodu s miliardářem Janečkem: Dnes ve VIP zprávách!

Video VIP zprávy: Jana Doležalová a Karel Janeček, kde všude je možné najít lásku

Týdenní drbárna ze světa celebrit: Divoký konec roku. Schumacher v kómatu, Doleželová v šoku, pláže a bary


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!