Maculay Culkin: Sám doma? Radši s milenkou nejlepšího kámoše!

Skandály prošpikovaný herec Macaulay Culkin (32) se od jedné závislosti: na alkoholu a drogách, uchýlil k jiné. Tou je milenka jeho nejlepšího kamaráda.
Tedy... Na pauzu v heroinu to moc nevypadá
Tedy... Na pauzu v heroinu to moc nevypadá
twitter.com

reklama

Jen co se herec z filmů Sám doma Macaulay Culkin jakžtakž vyhrabal ze závislosti především na heroinu, zadělal si na pěkné trable s láskou. Vyhlédl si totiž dívku, která je již zadaná. A o co víc, randí právě s jeho kamarádem Adamem Greenem. Jeho nová milenka Jordan “Binki“ Shapiro sice ještě nemá vyřešený svůj starý vztah, ale už se vrhá do nového. Dokonce nelenila a nastěhovala se k herci do newyorského apartmá.

O okolnostech mileneckého trojúhelníku informoval jako první portál showbizspy.com. „Binki randila s Macovým kamarádem Adamem Greenem z kapely The Moldy Peaches. Jordan a Adam založili novou kapelu a Mac se k nim chce přidat jako vokalista.“ Zda jejich milenecký trojúhelník ustojí spolupráci v kapele, lásku i přátelství, to ukáže čas.

Maculay byl už jednou ženatý s herečkou Rachel Miner. Před dvěma lety chodil s kolegyní Milou Kunis, ale vztah nevydržel jeho výstřelky s drogami a nespolehlivost.

-juf-

Mohlo by vás zajímat: Další pikantnosti ze světa slavných

Alkohol vykonal svoje

Fotky jen pro dospělé. Opilá Rihanna řádila na Barbadosu

Čarokráska, která uchvátila mnoho mužů včetně například Toma Cruise

Víme jméno dcery Penelope Cruz

Sylvester Stallone s manželkou a dcerami na dovolené ve Francii

Svalovec Sylvester Stallone se pochlubil svým harémem


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!