Macura trvá na svém: Iveta se strašně trápí

Zdeněk Macura, který dostal v pondělí večer ve Svitavách zase nakládačku od manžela Ivety Bartošové Josefa Rychtáře, se prostě nevzdává. Za Ivetu hodlá bojovat i za cenu vlastního života.
Josef Rychtář měl jasno. Přestože Zdeněk Macura mával vstupenkou, pustit ho nechtěl
Josef Rychtář měl jasno. Přestože Zdeněk Macura mával vstupenkou, pustit ho nechtěl
Jiří Janoušek

reklama

„U Ivety nenastala žádná neuvěřitelná proměna. Je jasně cítit, že musí být úplně psychicky vydeptaná a že se musí strašně trápit. Je jí to vidět ve tváři. Teď už vím, co bylo za tak neskutečnou agresivní snahou, abych ji neviděl. Bylo to proto, abych neviděl pravdu,“ napsal hned po incidentu Macura na svůj Facebook.

Odkud se ale vzala nenávist mezi Macurou a Rychtářem?

Macura je bývalý milenec Ivety Bartošové. Ta ho ale vyměnila za svého bodyguarda Rychtáře, který si zpěvačku hlídá jako oko v hlavě. Nicméně v létě už měla Rychtáře Bartošová dost a zavolala Macuru, aby ji od něj odvezl. Macura nelenil a rovnou ji odvezl do Itálie.

Zpěvačka ale byla v té době v takovém deliriu, že ji Macura nechal u dalšího exmilence, Domenica Martucciho. Tam je dohonil naštvaný Rychtář, který poté napadl Martucciho matku a služebnou.

Po návratu z Čech si Rychtář Bartošovou tak pohlídal, že už k ní nepustil vůbec nikoho. A aby si ji pojistil, rovnou zpěvačku odtáhl k oltáři. Macura ale občas, asi z nostalgie, vyrazí na Ivetin koncert, kde ho obvykle napadne nejen Josef Rychtář starší, ale i jeho syn.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Video VIP zprávy: Iveta Bartošová byla na generálce před svým koncertem ve Svitavách pěkně nervózní

Bartošová před včerejším koncertem: Byla nervózní!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!