Madonna chystá úletovou REALITY SHOW. Bude královna popu úspěšnější než Kardashianky?

Tvrdila, že televizi nesleduje, jenže časy se mění a zpěvačka přece jen televizní obrazovku vezme na milost. Ale proto, aby se na ní sama objevila.
Madonna nás možná pustí k sobě domů v nové show!
Madonna nás možná pustí k sobě domů v nové show!

reklama

Hvězda, kterou stihla rána v podobě uniknutí nahrávek z posledního alba před jeho vydáním, se chce vrátit na vrchol, odkud ji strhávají mladší ročníky. Vyjíždí na turné, v Praze bude mít dokonce dva koncerty, a teď zamíří i do televizních vod.

Společně s producenty slavné show o rodině Kardashianových by měla vytvořit novou reality show, která nás nechá nahlédnout do jejího soukromého života. Dřív by málokdo předpokládal, že prvoligová hvězda půjde do takového televizního projektu, ale časy se mění.

Zpěvačka se snaží propagovat svoje album Rebel Heart, které vyšlo v březnu toho roku.

Madonna se snaží vyřešit válečný konflikt kontroverzní fotkou, mrkejte na ni v článku!

Zatím se sice Madonna nerozhodla, ale nápad se jí údajně zamlouvá. Do show by se zapojily i zpěvaččiny děti a sama by se nám svěřovala se svými láskami a soukromým životem. Takže by nás od časů dokumentu S Madonnou v posteli mohl čekat nový pohled do soukromí megahvězdy.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Madonna Bitch I'm Madonna

Bitch, I'm Madonna! ... ne každá hvězda se na výsluní drží tolik let.

Madonna se nezdá!

TRAPAS ROKU: Madonna strčila na pódiu Drakeovi jazyk do krku, on se málem pozvracel! Máme video!

Madonna má za sebou strašlivý zážitek!

Madonna se zřítila ze schodů při závěrečném vystoupení na Brit Awards!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!