Madonně se zas všichni smějí: Pro tentokrát ukázala masáž vidličkami

Někdejší popová diva Madonna (59) předvedla na Instagramu další ze svých bizarních příspěvků. Tentokrát představila masáž, kterou aplikuje kvůli omlazení obličeje. Jednalo se o zpěvaččinu vlastní kosmetickou řadu. No, posuďte sami, jak se Madonna prezentuje.
Madonna
Madonna
instagram/@madonna

reklama

Na videu předvádí americká hvězda, jak jí kosmetoložka dělá masáž pomocí speciálních vidliček. Díky filtru, který na svém telefonu Madonna zvolila, bylo video o to komičtější a bizarnější. Fanoušci na sebe dlouho nenechali čekat a okamžitě Madonnu zkritizovali, že takhle se žena v letech nechová.  

Koncem prosince loňského roku předvedla zpěvačka na sítích nové fotografie své reklamní kampaně vlastní kosmetické značky. Samotná značka byla uvedena na trh teprve před několika lety, i přesto díky Madonnině jménu slaví úspěch. Hvězdná babička uzavřela smlouvu s japonským technologickým gigantem - společností MTG. Právě ta vypouští do světa medicínské produkty pro kosmetické salony a vlastní kosmetiku.

 

Příspěvek sdílený Madonna (@madonna),

Fotky, které hvězda pravidelně na svém Instagramu zveřejňuje, jsou vesměs dost nepodařené. Nejde jen o katastrofální selfíčka a videa, ale i fotky se zpěvaččinou dcerou Lourdes Leon, která prezentuje neoholené podpaží. Samozřejmě, že takové fotky fanoušky pobuřují. A tady máme jednu z nich! Jak vidíme, jablko od stromu nepadá daleko. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!