Mahulena Bočanová: Strach z šíleného ochlupení

Moderátorka VIP zpráv Mahulena Bočanová se vydala do salonu krásy, aby se nechala pořádně vylepšit. Ale zažila tam i chvíle strachu, protože stačilo malinké škobrtnutí a z herečky by se stala rázem chlupatice.
Mahulena Bočanová vypadá stále skvěle
Mahulena Bočanová vypadá stále skvěle
Jiří Janoušek

reklama

"Dávali mi injekce do vlasů, aby mi jich rostlo víc, ale říkala jsem kosmetičce: Hlavně ať vám to nespadne, nepíchnete mě třeba do kolene a já pak budu mít doživotně chlupatý nohy. Stačilo málo a byl ze mě Yetti," smála se Bočanová, která se pak chystala na rázovou vlnu, která jí měla rozpustit tuky.

Nás ale velice zaujalo to s těmi vlasy, protože podle nás má Mahulena kvalitní a velice hustou kštici.

"Ano, mám sice super vlasy, ale kdo by nechtěl mít ještě hezčí? I kdybych měla vlasy jako Angela Davisová (pozn red: americká krajně levicová aktivistka a feministka, v 60. a v 70. letech 20. století, která byla spojována s hnutím Černí panteři a na hlavě měla obrovské afro), tak si to stejně nechám napíchat, protože se třeba ráno probudím a budu kudrnatá," řekla nám herečka.

"Zákrok nebolel, bylo to jen štípnutí, ale i kdyby to bylo bolelo, tak co? Ženská dokáže pro krásu trpět, to chlapi jsou poseroutky," uvedla Bočanová a my jsme se jí hned zeptali na nedávný rozchod s brazilským tanečníkem Jonesem Santosem Santanou (24), s kterým byla necelé dva roky.

"O tom se bavit nechci, ale přesto se mám dobře. Je mi naprosto fajn," dodala Mahulena Bočanová.

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Video VIP zprávy: Mahulena Bočanová si léčí zlomené srdce. Už zhubla 7 kilo!

Mahulena Bočanová: Je hubená – a bez chlapa!

Mahulena Bočanová se svým přítelem

Bočanová se konečně rozhoupala: Jde do holky!

reklama

reklama