Malej Dejv sbalil velkou holku od tyče. První láska v soutěži Česko Slovensko má talent

On je malíř na volné noze, ona kráska, která ovládá pole dance na světové úrovni. Malej Dejv vypadá, že neumí do pěti počítat a sbalil největší roštěnku soutěže Lucii Šimkovou. Jak se to stalo?
Jaro prý takovéhle věci sbírá...
Jaro prý takovéhle věci sbírá...

reklama

Prý je spojilo náročné zkoušení na semifinále Talentu. Tito dva to mají ale dobře vymyšlené. Svůj vztah tajili před médii, aby existence Lucie po Dejvově boku neodradila jeho fanynky.

Tanečnice pole dance sice do finále nepostoupila, ale přišla svého nového přítele podpořit. I když je vztah s Malým Dejvem teprve v plenkách (trvá zatím týden), tak se ti dva celou dobu od sebe nehnuli ani na krok.

Malej Dejv svůj čerstvý vztah oficálně potvrdil ve své finálové show, kde namaloval obraz, který ukazuje dva zamilované obličeje: Dejva a Lucii.

Podívejte se na rozhovor: mlžili, ale nakonec to přiznali!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ČSMT: Malej Dejv a Lucie

Fotogalerie:

Mohlo by vás zajímat

ČSMT (5) The Boyz

Tanečníci z Talentu porušili slib! O co jde?

ČSMT- Jak vypadají posledmí přípravy! - Jakub Prachař zpívá při zkoušce

ROZHOVOR ZE ZÁKULISÍ! Překvapení večera v Talentu? Vystupují Nightwork!

reklama

reklama