Mám miliardáře, mlží o novém milenci Jitka Nováčková

Česká Miss 2011 Jitka Nováčková je už pár měsíců zamilovaná, ale partnera veřejnosti stále tají. Když pak přišla řeč na bankovní konta, ukázalo se, že na tom její vyvolený nebude zas tak špatně.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TOP STAR 25.5.2017 - Jitka Nováčková o příteli

reklama

"Je těžké najít partnera, který by zvládnul silnou partnerku, tedy i po finanční stránce, ale podařilo se. O účtech jsme se nebavili, ale myslím, že silnější je v tomto směru partner. A jestli je to milionář? Ne, miliardář," vtipkovala Jitka Nováčková. I když, třeba to vtip nebyl. 

Zatím se o jejím novém milenci ví jen tolik, že je to cizinec. Odkud přesně, ale zatím jasné není. Třeba se to provalí až na společné dovolené, kterou nyní plánují. 

"Vyrazíme si odpočinout na začátek června, možná to bude ten okamžik, kdy to půjde ven, nemáme ještě letenky, ale vypadá to na Barcelonu a ostrov u Itálie. Já si myslím, že to nevydržím a hodím nějakou zamilovanou fotku na Instagram a bude to venku," směje se Nováčková. 
 
Brzy se tak zřejmě dozvíme, kdo je tím záhadným neznámým. Podle našich informací to není hokejista, jak se tvrdí v médiích, ale sportu se věnuje. Známé sportovní jméno ale údajně nenosí. A  je starší než Jitka.
 
"Je o pět let starší, zatím to funguje a nerada bych to zakřikla," dodala modelka a miss. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!