Máma Lucy Liu (46) ŠOKOVALA novým chlapem! Jak mohla utajit TĚHOTENSTVÍ a je vůbec LESBA?

Obdivovaná hvězda Kill Billa a věčný Charlieho andílek Lucy Liu celkem pořádně překvapila nejen filmový svět. Ve svém věku postovala na Twitteru fotografii s miminkem jako hrdá maminka. Vše je o to zajímavější, že nemá žádného stálého chlapa a dlouhodobě se spekuluje o její sexuální orientaci…
Hvězda filmu Kill Bill Lucy Liu má děťátko.
Hvězda filmu Kill Bill Lucy Liu má děťátko.
archiv/Twitter a koláž Style.iprima.cz

reklama

O tom, že by byla těhotná, by se samozřejmě mluvilo, ale ještě nedávno, když se ukázala na veřejnosti, tomu nic nenasvědčovalo. Ani věk Lucy Liu zrovna podobným myšlenkám nenasvědčoval, ale je to tak! Herečka svůj mateřský sen realizovala pomocí nejmodernější vědy a její děťátko odnosila náhradní matka.

sherlock_holmes_lucy_liu_reziruje

Lucy Liu mění řemeslo? Zkusila si režii jednoho z dílů Sherlocka

„Představuji vám nového malého muže v mém životě, mého syna Rockwella Lloyda Liu,“ sdílela fotografii a radostnou zprávu Lucy na sociální síti. Herečka, o jejíchž sexuálních preferencích kolují nejrůznější dohady, je tedy v tomto směru dále mlčenlivá. Absence muže po jejím boku vede bulvární média k domněnce, že upřednostňuje ženy. Možná ano, možná ne, Lucy si své soukromí bedlivě střeží. A dělá dobře.

Když Jen viděla, jaký vztah má Sandra s Louisem, rozhodla se do toho jít také.

Jennifer Aniston (46) se konečně dočkala a bude mít děťátko: Jak se bude jmenovat, a co s tím má společného Sandra Bullock?

Liv Tyler se pochlubila půlročním synem Sailorem.

Arwen z Pána prstenů konečně UKÁZALA mimčo: Je malý ELF Sailor po mámě, nebo po tátovi?

Mark bude tatínkem!

Bůh Facebooku bude otcem! Mark Zuckerberg čeká se svou ženou Cillou miminko

reklama

reklama