Manželství Clinta Eastwooda je v troskách!

Manželka amerického herce a režiséra Clinta Eastwooda (83) požádala po sedmnácti společných letech o rozluku manželství. Pro širokou veřejnost je krach jejich dlouholetého vztahu velkým překvapením.
Clint Eastwood a jeho žena Dina jsou v manželské odluce
Clint Eastwood a jeho žena Dina jsou v manželské odluce
facebook

reklama

Dina Eastwood podala žádost o rozluku manželství jen krátce poté, co se na veřejnost dostala informace, že žije s Clintem už nějaký čas odděleně. Důvod, proč jejich manželství skončilo, ale zatím neprozradila. Zda časem dojde i na žádost o rozvod, ani jeden z manželů dosud neuvedl.

Clint Eastwood si Dinu Marii Ruiz vzal v roce 1996. Rok poté se jim narodila dcera Morgan. Clint má z předchozích vztahů ještě dalších šest dětí. V roce 1953 až 1984 byl ženatý s Maggie Johnson.

Dlouhodobé vztahy měl ale známý milovník žen současně i s herečkami Sondrou Locke (1975–1989) a Frances Fisher (1990–1995). Podle portálu TMZ bylo hercovo manželství s Dinou v troskách už delší dobu. I to byl jeden z důvodů, proč se Dina léčila z depresí a úzkostí.

Čtyřnásobný držitel Oscara má za sebou nespočet hereckých rolí. Režíroval také filmy Nesmiřitelní (1992), Dokonalý svět (1993), Madisonské mosty (1995), Million Dollar Baby (2004) či Gran Torino (2008). V těchto filmech si Eastwood i zahrál.

Clint Eastwood také získal francouzskou cenu César, dvě Satellite Awards, tři Zlaté glóby či čestnou cenu Cecila B. DeMilla. V brzké době se herec a režisér chystá na natáčení filmové adaptace broadwayského muzikálu Jersey Boys.

-juf-

Zpěvačka Dasha bude hrát hlavní ženskou roli v muzikálu Iago

Dasha: Chci chlapa, jako je Clint Eastwood

Už spolu nejsou...

Michael Douglas: Kam se odstěhoval od manželky? Víme to!

Katy Perry poprvé pro Vogue prozradila, jaké bylo její nevydařené manželství s komikem Russellem Brandem.

Katy Perry: O rozvodu jsem se dozvěděla esemeskou!

Video VIP zprávy: Zpěvačka Míša Nosková se bude rozvádět

Zpěvačka Nosková se rozvádí: Neměla čas na manžela!


reklama

reklama