Marešova exmanželka vážně zraněna! Spadla na vodních lyžích

Jak to tak vypadá, tohle léto nebude pro Moniku Marešovou (43) zábavné a už vůbec ne aktivní. Bývalá žena Leoše Mareše (42) se vážně zranila během závodu na vodních lyžích a teď čeká na operaci. Minimálně na čtvrt roku bude Monika mimo provoz.
Monika Marešová
Monika Marešová
instagram/@maresova.monika

reklama

‚‚Bohužel mám hnuté kloubní pouzdro a mnohočetnou zlomeninu nártních kůstek,‘‘ postěžovala si Monika. Ve čtvrtek 19. července očekává operaci a pak si bude muset dát ode všeho pauzu. ‚‚Nohu mi zdrátují a po šesti týdnech dráty vyndají. Takže se budu určitě minimálně dva měsíce pohybovat o berlích s nohou v sádře,‘‘ dodala posmutněle. 

Jak dlouho potrvá rekonvalescence, to neví ani Monika ani lékaři. Jedno je ale jisté- léto matka dvou synů Matěje a Jakuba rozhodně proleží. ‚‚Opravdu skvěle zahájené léto,‘‘ posteskla si Monika. Zdá se, že Leoš bude tyto prázdniny se svými ratolestmi trávit mnohem více času, než obvykle.  

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares),

Vodnímu lyžování se Monika Marešová věnuje už od svých devíti let. V 17 si sice dala pauzu, ale před čtyřmi lety se ke sportu vrátila na dovolené v zahraničí. Od té doby se mu věnuje pravidelně. Tvrdí, že jde o rekreaci, ovšem před dvěma lety se jí podařilo vyhrát na mistrovství České republiky. 

reklama

reklama