Maria Šarapovová má nového přítele! Po boku bývalého Pippy Middleton jen kvete

Tak a je to tu! I tenisová špička Maria Šarapovová našla lásku. Jde o majitele aukční síně Paddle8, bývalé lásky Pippy Middleton Alexandra Gilkese. Nový Mariin objev se specializuje na umělecké předměty a o sportu toho moc neví. Bude ho Šarapovová učit tenisovým kouskům? Jak se říká, protiklady se přitahují.
Maria Sharapova
Maria Sharapova
instagram/@liferusport

reklama

O románku tenistky a britského boháče se začalo mluvit poté, co se na sociálních sítích objevily fotografie Šarapovové a jejího milého na losangeleském letišti. Jakmile si dvojice všimla reportérů, nezačala se schovávat, ale ani projevovat nějaké emoce lásky a vášně.

 

Příspěvek sdílený Life.ru (@liferusport),

Co je o Alexandrovi Gilkesovi známo? Je jednou z nejlukrativnějších partií Spojeného kálovství. Díky svému předchozímu vztahu se sestrou vévodkyně z Cambridge se velmi dobře zná s princem Williamem a jeho ženou. I princ Harry je Alexandrovým blízkým přítelem. S Pippou se rozešel a vzal si blízkou přítelkyni budoucí manželky prince Harryho. Jednalo se o designérku a návrhářku Mishu Nonoo. A právě ta seznámila prince Harryho s Meghan Markle.

Ve vztahu s Mishou strávil Gilkes celých 13 let, manželství trvalo 4 roky (2012–2016). Když se dvojice rozvedla, Alexander se trápil a nesl rozvod velmi špatně. Podle jeho slov byla Nonoo jeho pvní a jedinou opravdovou láskou. Jak se taková slova asi poslouchají Marii? Nebo to blonďatá Ruska zvládne přebít? 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!