Marie Rottrová: Když jde o krásu, neváhám!

Přípravy na mimořádné vánoční koncerty Marie Rottrové jsou v plném proudu. Zpěvačka nezapomíná kromě hudební přípravy ani na tu osobní. Chce na koncertech vypadat co nejlépe. Jaké jsou její tipy?
Marie Rottrová má velmi šik účes
Marie Rottrová má velmi šik účes
Jiří Janoušek

reklama

„Já nejsem typ člověka, který to přehání s péčí o sebe. Pokud se ale jedná o veřejné vystupování, tyhle záležitosti nemůžu nechat náhodě. Především je důležité mít na koncerty pohodlné a pěkné šaty. Vybrala jsem si ke spolupráci salon módních návrhářek Jaroslavy Sedláčkové a její dcery Dominiky Sedláčkové,“ prozradila Rottrová.

V tuto chvíli se šaty teprve vybírají, dojde i na šití. „V ateriéru mají převážně šaty na mladé dívky. Mně se budou šaty teprve šít. Důležité je, aby byly pohodlné a hlavně barevné,“ upřesnila své představy zpěvačka.

Jelikož krásnou ženu dělá z větší části i upravený účes, nezapomněla Marie Rottrová ani na návštěvu kadeřnického salonu. „Dříve jsem chodila do kadeřnictví v Praze, ale moje tamější kadeřnice otěhotněla. Pak jsem si našla úžasný stylový salon v Říčanech. Jsou velice šikovní a já je mám kousek od domu,“ prozrazuje.

Zpěvačka si potrpí také na krásné nehty. „Často a ráda něco dělám na zahradě a doma. Při těchto činnostech ale nehty trpí. Když pak někam jdu, mám ráda upravené nehty. Vyhovuje mi striplac, který se lakuje jako klasický lak. Každá vrstva se vytvrdí na 60 sekund v UV/LED lampě. Na nehtech drží 10 dní, poté se jednoduše odloupne. Jelikož nemám čas obden si lakovat nehty, přijde mi tento nápad úžasný,“ dodala zpěvačka.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Style - Rottrová

Marie Rottrová se na chystané koncerty po dvouleté pauze už moc těší. „Fanoušci mi během těch dvou let neustále psali. Když pak přišla nabídka od Nadace Agrofert Holding, abych podpořila jejich projekty pro seniory, neváhala jsem.”

Marie Rottrová vystoupí v doprovodu Septet Plus, dětského sboru Coro Picollo a speciálních hostů 2. 12. v Praze, 3. 12. v Brně, 5. 12. v Ostravě, 11. 12. v Bratislavě, 15. 12. v Českých Budějovicích a 16. 12. v Olomouci.

-juf-

Marie Rottrová vyráží na mimořádné vánoční turné

Marie Rottrová: Tvrdila, že se zpíváním skončila. Proč se vrací zpět?

Video VIP zprávy: Vydává nově CD s texty Jarka Nohavici a těší se na své fanoušky

Rottrová: Nečekaný návrat po dvou letech


Jarek Nohavica dal v Praze luxusního „dvojáka“ - Obrázek 4

Jarek Nohavica dal v Praze luxusního „dvojáka“


reklama

reklama