Marie Rottrová přiznala, jak to má s plastikami

Nikdo by jedné z našich nejlepších zpěvaček Marii Rottrové (72) netipoval její věk. Přesto si mnozí lámou hlavu nad tím, jak to jen dělá, že vypadá o dvacet let mladší.
Není nad to si nechat zkrášlit
Není nad to si nechat zkrášlit
Jiří Janoušek

reklama

„Já rozhodně věk neřeším. Snažím se žít ze dne na den a netrápit se, že roky ubíhají. Nikdy jsem nevyužila služeb plastických chirurgů a ani o tom neuvažuji. Ráda si dojdu na kosmetiku, ke kadeřníkovi či na nehty. To je veškerá má marnivost,“ přiznala Rottrová, která dorazila na veletrh World of beauty & spa.

„Mám ráda kosmetiku a především vždy přivítám každou novinku, která je pro mne zajímavá. Moc jsem si oblíbila svlékací lak metodou striplac. Jelikož se hodně vrtám v zahradě, ocením, když mi lak na nehty dokonale vydrží téměř dva týdny,“ přiznala zpěvačka.

A jaký má jinak recept na mládí? „Stačí být celoživotně veselý a optimistický. Mám velké štěstí, že jsem získala hodně genů po mamince, která byla krásná a stále mladá. Přiznám se však, že čím jsem starší, musím o sebe víc dbát. Chodím na masáže a pilates. Jinak to s hýčkání zase až tak moc nepřeháním,“ dodává Marie Rottrová.

-juf-

Krásné zpěvačky z Ostravy - (zleva) Elis, Marie Rottrová a Markéta Konvičková

Odvážná zpěvačka Marie Rottrová – Pustila si mladou konkurenci k tělu

Marie Rottrová má velmi šik účes

Marie Rottrová: Když jde o krásu, neváhám!

Marie Rottrová vyráží na mimořádné vánoční turné

Marie Rottrová: Tvrdila, že se zpíváním skončila. Proč se vrací zpět?

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!