Markéta Irglová je v sedmém měsíci

Zpěvačka Markéta Irglová (25) se dlouho nikde neukazovala, proto není divu, že všechny, evidentně těhotná, překvapila na festivalu Colours of Ostrava. Nyní na svou sociální síď dala i fotku, kde se pyšní svým bříškem a islandským přítelem, producentem Sturlem „Mia“ Thorissonem.
Markéta Irglová se na návštěvě Prahy pyšní svým těhotenským bříškem
Markéta Irglová se na návštěvě Prahy pyšní svým těhotenským bříškem
facebook

reklama

„Právě jsem se po měsíci vrátila z Česka, kde jsem trávila čas s rodinou. Společnost mi dělal můj přítel Mio a jeho dcera. Bylo to nádherné a bylo mi líto, že musím odejít. S radostí jsem ale včera přistála na krásném Islandu. V Čechách jsem měla několik koncertů a něco, co jsem doteď tajila a nyní to proniklo na veřejnost. Jsem těhotná,“ říká zpěvačka.

„Jsem v sedmém měsíci a jsem nadšená z celé zkušenosti spojené s těhotenstvím i z myšlenky, že už za tři měsíce uvidím toho malého človíčka,“ napsala nadšeně na svůj portál Markéta. Zpěvačka také prozradila, že s přítelem na Islandu pracovali na novém albu Muna, které chtěli vydat v srpnu. Jeho uvedení na trh však odložili, když zjistili, že čekají rodinu.

Irglová nejdříve chodila se svým hudebním partnerem Glenem Hansardem. S ním zpěvačka dodnes působí ve skupině The Swell Season. Kapelu pojmenovali podle knihy spisovatele Josefa Škvoreckého. Stejně se jmenuje i jejich debutové album, které vyšlo v roce 2006. O rok později se oba objevili v nízkorozpočtovém filmu Once. Ten dvojici vynesl úspěch nejvyšší a za píseň Falling Slowly získali cenu nevyšší – Oscara. V roce 2011 vydala Markéta Irglová sólovou studiovou desku Anar. Vloni se rozvedla s baskytaristou Timem Iselerem.

-juf-


reklama

reklama