Marta Jandová: Pustila se s otcem do byznysu. Namažou vás!

Zpěvačka Marta Jandová po porodu dcery Marušky rozhodně není typická žena na mateřské dovolené. Stále zpívá, chodí na společenské akce, stará se o dceru, vyvařuje pro celou rodinu a navíc se vrhla na podnikání. Jak to stíhá?
Petr a Marta Jandovi za pultem
Petr a Marta Jandovi za pultem
Only PAPAYA

reklama

„Všechno dělám, když malá Maruška zrovna spí. Práci si vybírám tak, abych mohla být co nejvíc s malou. A když večer zpívám, většinou je to stejně až po osmé hodině, kdy moje maličká už dávno skáče ze snu do snu,“ přiznává se Jandová, která si ve volných chvílích i stoupne k pultu a prodává.

Petr a Marta Jandovi mají skvělý vztah Foto: Only PAPAYA

Se svým otcem frontmanem skupiny Olympic se pustila do byznysu a dováží do Čech australskou kosmetiku. V rámci prodejní akce dokonce oba dva mazali na návštěvníky obchoďáku krémy na ekzémy. A měli obrovský úspěch. No kdo by se nechtěl nechat namazat od půvabné zpěvačky nebo hudební legendy, jako je Petr Janda.

„S Martou máme skvělý rodičovský i hudební vztah a poslední dobou si i hodně povídáme,“ říká Petr Janda. „Máme spoustu společných témat a i kvůli tomu se vídáme alespoň jednou týdně. Jednou u mě, jednou u Marty. Naposledy jsme byli u Marty na husičce,“ dodává.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Marta Jandová s tátou

Nový seriál Cesty z domu: Marta Jandová ve svém prvním bytě hrozně zlobila

Video VIP zprávy: Marta Jandová bude muset skloubit péči o dceru s prací ve studiu. Jak to udělá?

Marta Jandová: Z drsné rockerky máma se vším všudy

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!