Marta Jandová: Pustila se s otcem do byznysu. Namažou vás!

Zpěvačka Marta Jandová po porodu dcery Marušky rozhodně není typická žena na mateřské dovolené. Stále zpívá, chodí na společenské akce, stará se o dceru, vyvařuje pro celou rodinu a navíc se vrhla na podnikání. Jak to stíhá?
Petr a Marta Jandovi za pultem
Petr a Marta Jandovi za pultem
Only PAPAYA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Všechno dělám, když malá Maruška zrovna spí. Práci si vybírám tak, abych mohla být co nejvíc s malou. A když večer zpívám, většinou je to stejně až po osmé hodině, kdy moje maličká už dávno skáče ze snu do snu,“ přiznává se Jandová, která si ve volných chvílích i stoupne k pultu a prodává.

Petr a Marta Jandovi mají skvělý vztah Foto: Only PAPAYA

Se svým otcem frontmanem skupiny Olympic se pustila do byznysu a dováží do Čech australskou kosmetiku. V rámci prodejní akce dokonce oba dva mazali na návštěvníky obchoďáku krémy na ekzémy. A měli obrovský úspěch. No kdo by se nechtěl nechat namazat od půvabné zpěvačky nebo hudební legendy, jako je Petr Janda.

„S Martou máme skvělý rodičovský i hudební vztah a poslední dobou si i hodně povídáme,“ říká Petr Janda. „Máme spoustu společných témat a i kvůli tomu se vídáme alespoň jednou týdně. Jednou u mě, jednou u Marty. Naposledy jsme byli u Marty na husičce,“ dodává.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Marta Jandová s tátou

Nový seriál Cesty z domu: Marta Jandová ve svém prvním bytě hrozně zlobila

Video VIP zprávy: Marta Jandová bude muset skloubit péči o dceru s prací ve studiu. Jak to udělá?

Marta Jandová: Z drsné rockerky máma se vším všudy

Reklama
Reklama