Martin Kraus: Nejsem Objev, ale Zjev roku!

Tak pozor! Není to tak, jak hlásal moderátor Karel Šíp, že divácké ankety vyhrávají ti, co mají Facebook. Martin Kraus (30), představitel jedné z hlavních rolí v seriálu Cesty Domů, který vysílá FTV Prima, je staromil a Facebook nemá. Přesto vyhrál cenu TýTý 2012 v kategorii Objev roku.
Martin Kraus si z vinohradského divadla odnesl cenu TýTý coby objev roku
Martin Kraus si z vinohradského divadla odnesl cenu TýTý coby objev roku
Vojtěch Bláha

reklama

"Já se pořád cítím jako zajíček, co právě dokončil školu, ale je to hrozně příjemný stát tady na prknech vinohradského divadla a dostat takovou cenu," svěřil se bezprostředně po skončení ceremoniálu. Držel v rukou plastiku - zrcadlo a nahlas četl: "Objev roku. Tomu se musím smát. Můj kamarád mi vždycky říkal: Ty jsi takový zjev! Spíš bych tady měl mít napsáno Zjev roku."

Martin Kraus, přezdívaný český Belmondo, vyrostl u koní a k herectví se dostával klopotně. Na přijímací zkoušky na JAMU ještě dnes vzpomíná nerad. "Byl jsem strašně nervózní a měl velkou trému. Ale řekl jsem jim, že tam strašně chci a oni mě vzali."

Natáčení Cest domů je pro něj zatím nejvýznamnější profesní zkušeností: "Když se záhy po škole setkáte s režisérem, jako je Jiří Adamec, je to samo o sobě zážitek," říká herec.

-iba-

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Style - Kraus - jen rozhovor

Video VIP zrávy


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!